اعلام تاریخ انتشار نتایج بازی The Callisto Protocol

طرفداران باید تا تاریخ انتشار منتظر بمانند تا از نتیجه بازی ترسناک بقا The Callisto Protocol مطلع شوند.

در آینده، علاقه مندان به آثار ترسناک می توانند چندین بازی معروف را تجربه کنند که قطعا بازی The Callisto Protocol از استودیو Striking Distance جزو این محصولات است. این بازی علمی تخیلی ترسناک در پیش نمایش ها بسیار امیدوارکننده به نظر می رسید، اما اگر هنوز برای خرید آن مردد هستید و می خواهید منتظر انتشار نتایج رسانه های مختلف باشید، باید منتظر انتشار Callisto Protocol باشید.

وب سایت متاکریتیک به تازگی با توییتی جدید اعلام کرده است که چند ساعت قبل از انتشار بازی، نقد و بررسی The Callisto Protocol در سراسر جهان منتشر خواهد شد. طرفداران مطمئناً امیدوار بودند که مدتی بین انتشار نتایج و انتشار جهانی بازی وجود داشته باشد، اما خوشبختانه زمان زیادی تا عرضه هر دو بازی باقی نمانده است.

جزئیات جدیدی از فهرست تروفی های The Callisto Protocol به تازگی منتشر شده است. این بازی با توجه به پلتفرم انتخابی بازیکنان دارای 27 تروفی یا اچیومنت خواهد بود که 7 مورد طلا، 9 عدد نقره، یکی پلاتین و مابقی برنز خواهد بود. بازی Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر (11 دسامبر) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود.Xbox Series S، Xbox One و PC منتشر می شود.

  اعلام رده سنی Street Fighter 6 و افزایش احتمال نزدیک شدن به تایید تاریخ انتشار بازی

دیدگاهتان را بنویسید