اندازه پروتکل Callisto در پلی استیشن 5

بر اساس اطلاعات فاش شده از فروشگاه پلی استیشن، حجم بازی The Callisto Protocol در پلی استیشن 5 مشخص شده است.

بازی Callisto Protocol در روز جمعه این هفته منتشر خواهد شد و پیش نمایش بازی نیز در همان روز در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. حجم این بازی ترسناک بقا بر روی پلتفرم PC نزدیک به 75 گیگابایت است و اکانت توییتر PlayStation Game Size گزارش می دهد که این اثر روی پلی استیشن 5 حجمی نزدیک به 43 گیگابایت خواهد داشت.

این حساب در ابتدا گفته بود که بازی 42.794 گیگابایت حجم دارد. اما با انتشار آپدیت جدید بازی با شماره 0.1.004.000 که نزدیک به 11.5 گیگابایت است، در نهایت حجم بازی به 43.005 گیگابایت می رسد. هفته گذشته، حجم آپدیت روز اول بازی پلی استیشن 4 نزدیک به 26.9 گیگابایت بود. بنابراین این می تواند همان آپدیت روز اول بازی باشد. لازم به ذکر است که قابلیت پیش بارگذاری بازی از امروز آغاز خواهد شد.

بازی Callisto Protocol توسط استودیو Striking Distance ساخته شده است گلن اسکافیلدخالق سری بازی های Dead Space وظیفه ساخت و کارگردانی آن را بر عهده دارد.این بازی درباره زندان سیاه آهن در کالیستو است که با فاجعه ای روبرو شده و موجودات ترسناکی در آن پخش می شوند. بازیکن نقش جاکوب لی، یک زندانی را بر عهده می گیرد و آنها باید از این مخمصه فرار کنند. اما به نظر می رسد توطئه دیگری در راه است.

بازی Callisto Protocol در 11 دسامبر (2 دسامبر) برای پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series Sپلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهند شد.

  جزئیات آخرین آپدیت Assassin's Creed Valhalla منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید