تمایل استودیو Criterion برای ساخت یک بازی Burnout جدید

استودیو Criterion اعلام کرده است که با وجود خوشحالی از ساخت نسخه جدید سری Burnout، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار وجود ندارد.

Criterion از زمان انتشار بازی Need for Speed ​​Rivals در سال 2013، استودیوی بازی‌سازی پشتیبان EA بوده است. اگرچه سازنده در توسعه تعدادی از بازی‌ها مانند Star Wars Battlefront 2، Battlefield 5 و Battlefield 2042 مشارکت داشته است. ، نزدیک به یک دهه است که بازی جدیدی را به عنوان یک استودیوی اصلی منتشر نکرده است.

البته آخرین محصول این استودیو یعنی Need for Speed ​​Unbound به زودی منتشر خواهد شد و بسیاری از طرفداران برای بازگشت Criterion با یک Need for Speed ​​جدید هیجان زده هستند. با این حال، شهرت و محبوبیت Criterion به دلیل توسعه سری Burnout است. اکنون، طرفداران می خواهند بدانند، با توجه به اینکه Criterion آخرین نسخه Need for Speed ​​را ساخته است. ‌ ‌ ‌ و یا و یا و یا و یا استودیو اصلی، آیا امکان بازگشت آنها به سریال Burnout وجود دارد؟

مطابق با کایران کریمینز، عضو ارشد Criterion و مدیر خلاق Need for Speed ​​Unbound، گزینه توسعه فرسودگی جدید بارها روی میز بوده است. در مصاحبه ای با مجله Eurogamer، Crimmins گفت که اگرچه هیچ برنامه اولیه ای برای ایجاد یک Burnout جدید وجود ندارد، این چیزی است که استودیو علاقه مند به انجام آن است. با این حال، Crimmins معتقد است که اگر Criterion قصد دارد در آینده هم روی سری Need for Speed ​​و هم بر روی Burnout کار کند، باید کارکنان بیشتری را استخدام کرده و گسترش دهد.

  رونمایی از کنترلر اختصاصی DualSense برای God of War Ragnarok

فرسودگی شغلی آرشیو بهشت

کریمینز توضیح داد: “بله، کاملا”. [نسبت به ساخت Burnout جدید] امیدوارم اینطور باشد، اما این چیزی نیست که ما اکنون به دنبال انجام آن هستیم. این بازی بعدی من یا چیز دیگری نیست. نمی توانم بگویم که هنوز این ایده نبوده است، اما حدس می زنم که بود [Burnout جدید] بازی بعدی که روی آن کار خواهم کرد به حساب نمی آید.

اما اگر بخواهیم در مورد دو سریالی که این استودیو بیشتر به آنها اهمیت می دهد صحبت کنیم، آن ها Need for Speed ​​و Burnout هستند. ما عاشق این دو مجموعه هستیم. سری Burnout برداشتی منحصر به فرد از سبک مسابقه ای است که فکر می کنم اکنون کاملاً فوق العاده خواهد بود. بنابراین من حدس می زنم [ساخت Burnout جدید] این کاری است که من دوست دارم انجام دهم. امیدوارم اگر با این بازی ها همه چیز خوب پیش برود و بتوانیم تیم را گسترش دهیم، نسخه جدیدی را بسازیم. [ساخت Burnout جدید] “این در آینده نزدیک یا چیز دیگری نیست، اما واقعا جالب خواهد بود.”

مدت زیادی از آخرین عرضه سری Burnout می گذرد و طرفداران این سری امیدوارند که Criterion برای ساخت نسخه جدید آن بازگردد. اگرچه Burnout Paradise Remastered در سال 2018 منتشر شد و پروژه جانبی قابل دانلود Burnout Crash در سال 2011 منتشر شد، آخرین بازی مهم این سری بازی Burnout Paradise بود که در سال 2008 منتشر شد.

بازی Need for Speed ​​Unbound به عنوان جدیدترین محصول Criterion قرار است در تاریخ 2 دسامبر سال جاری بر روی پلتفرم رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و کنسول ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  قابلیت راه اندازی بازی Star Wars Battlefront 2 در سرویس پلی استیشن پلاس

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید