رفع اشکال و بهبود عملکرد در به‌روزرسانی جدید Sonic Frontiers

به روز رسانی Sonic Frontiers 1.10 چندین باگ مختلف از جمله باگ ناپدید شدن boss را برطرف کرده است و همچنین شاهد بهبود عملکرد بوده ایم.

پچ جدیدی برای Sonic Frontiers منتشر شده است. با توجه به حساب توییتر ژاپنی Sonic the Hedgehog، این به روز رسانی جدید شماره 1.10 مشکل ناپدید شدن گاهی اوقات هنگام تلاش مجدد باس فایت جزیره کرونوس را برطرف کرده است. همچنین مشکلی در صفحه نقشه که حتی زمانی که تقلب بزرگ Chaos Island برطرف شد حل نشده باقی می ماند.

بر اساس این توییت، این آپدیت در هفته اول (آخر هفته) برای نسخه های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد و برای سایر پلتفرم ها نیز در حال انتشار است. به گزارش Update Crazy، سایر جزئیات این به روز رسانی شامل موارد زیر است:

  • رفع اشکالات تصادفی تصادفی.
  • مشکلات صدا حل شده است.
  • بهبودها رابط کاربری ایجاد می شود.
  • بهینه سازی های بازی انجام شد.
  • بهبود عملکرد و ثبات اجرا شده است.
  • اصلاحات جزئی دیگری انجام شد.

نمایی از محیط بازی Sonic Frontiers

هنگامی که نسخه اولیه آن برای منتقدان منتشر شد، Sonic Frontiers با نظرات متفاوتی روبرو شد. اما نسخه نهایی توانست نقدهای نسبتا خوبی را به خود اختصاص دهد و امتیاز متاکریتیک آن 73 شد. علاوه بر این، بازی رکورد Steam را در تعداد بازیکنان همزمان در مجموعه سونیک شکست و با 19181 بازیکن همزمان در صدر آن لیست قرار گرفت. این بازی با 11937 بازیکن جانشین Sonic Mania می شود که پنج سال پیش به دست گیمرها رسید.

در نقد بازی Sonic Frontiers توسط محمد صادق توری زومجی می‌گوید: «Sonic Frontiers مملو از ایده‌های جدید است و تیم Sonic با قرار دادن Sonic و دوستانش در یک محیط جهان باز، ریسک‌هایی را پذیرفت. نتیجه کار لحظات مفرح و لذت بخشی را ایجاد کرد اما در این بین مواردی مانند تکرار سیستم رزمی، سادگی طراحی سیستم ارتقاء سونیک و بارگذاری کند پلتفرم ها وجود دارد که باعث شده Sonic Frontiers قادر به انجام آن نباشد. همانطور که باید برجسته شوید

  آیا انرژی تاریک واقعا وجود دارد؟ دانشمندان پاسخ می دهند

دیدگاهتان را بنویسید