فوتبال با طعم تکنولوژی: MSI FUNTORO یک تجربه متفاوت در جام جهانی 2022

تقریبا یک هفته از آغاز جام جهانی فوتبال 2022 با سرمایه گذاری گسترده قطری ها در این کشور می گذرد.

بخشی از این سرمایه گذاری ها برای استفاده از فناوری های هوشمند و پیشگام MSI در این رویداد است که هم اکنون در ورزشگاه الثمامه شاهد آن هستیم.

MSI FUNTORO که در سال 2018 در نمایشگاه کامپیوتکس (یکی از بزرگترین رویدادهای فناوری و محاسبات در جهان) و برای اولین بار در استادیوم منتخب سوپر بول برنده جایزه شد. استفاده شده توسط یوفا در سال 2019، اکنون در جام جهانی، برای ایجاد یک تجربه متفاوت برای هواداران فوتبال در ورزشگاه Al Thumama قطر استفاده شده است. MSI FUNTORO با استفاده از یک سرور مرکزی و محاسبات ابری، تماشای پخش زنده بازی‌ها را برای تک تک تماشاگران حاضر در استادیوم، تماشای مجدد نکات برجسته بازی، سفارش تنقلات، خرید، رتبه‌بندی بازیکنان، شرکت در رویدادها و تبلیغات تعاملی، امکان‌پذیر می‌سازد. و غیره تجربه ای که تا کنون دست نیافتنی به نظر می رسید.

راه حل FUNTORO به عنوان یک مدل کسب و کار هوشمند برای باشگاه ها و استادیوم های ورزشی، تاکنون بازخورد مثبتی از کاربران خود دریافت کرده است و تعامل بین طرفداران تیم های ورزشی را بهبود بخشیده است، تصویر برند را برای شرکای تجاری بهبود بخشیده و جریان های درآمدی جدیدی را از طریق تبلیغات و فرصت های حمایت مالی ایجاد کرده است. با کمترین نیاز به نیروی انسانی و پرسنل.

  فروش NieR Replicant ver.1.22474487139 از 1.5 میلیون نسخه فراتر رفت.

دیدگاهتان را بنویسید