فیلم ترسناک بامبی در حال تولید است

فیلمی ترسناک بر اساس داستان بامبی در سال 1923 در دست ساخت است و اسکات جفری بر صندلی کارگردانی می‌نشیند.

در اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که ITN و Jagged Edge Productions دوباره با هم متحد می شوند تا نسخه ای ترسناک از یکی از کلاسیک های کودکان را بسازند. طبق گزارش Dread Central، یک فیلم ترسناک بر اساس داستان بامبی در دست ساخت است.

بر اساس گزارش ها، مراحل تولید این فیلم ترسناک که با نام Bambi: The Reckoning (بامبی: توان) شناخته می شود از ژانویه 2023 (د/بهمن 1401) آغاز می شود. هنوز جزئیات داستان فاش نشده است، اما اگر شباهتی به Winnie the Pooh: Blood and Honey داشته باشد، در انتظار یک نگاه ترسناک و تکان دهنده دیگر از انیمیشن کلاسیک دیزنی هستیم.

Bambi: The Reckoning film in hands اسکات جفری در این پروژه با ریس فریک-واترفیلدتهیه کننده Winnie the Pooh: Blood و Honey با هم همکاری خواهند کرد.

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد Bambi: The Reckoning وجود ندارد، جفری اسکات جزئیاتی را با طرفداران به اشتراک گذاشت. کارگردان در بیانیه ای گفت که فیلم مورد بحث “بازگویی تاریک داستان بامبی 1923” است که از فیلم “آیین” نتفلیکس الهام گرفته شده است.

جفری اسکات در مورد Bambi: The Reckoning گفت: «این فیلم بازگویی بسیار تاریک داستان بامبی 1923 خواهد بود که همه ما آن را می شناسیم و دوست داریم. بامبی با الهام از مراسم نتفلیکس، یک ماشین کشتار شیطانی خواهد بود که در بیابان کمین کرده است.

  بازی آنلاین ارزان قیمت پلی استیشن با Mastergame

دیدگاهتان را بنویسید