قابلیت Message to yourself به واتس اپ اضافه شده است


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

«ارسال پیام های خودت» شاید در ابتدا بی معنی به نظر برسد، اما این قابلیت در اپلیکیشن های پیام رسان بسیار مفید و کاربردی است! در واقع، می‌توانید از ویژگی ارسال پیام به روش‌های مختلف از جمله ذخیره پیام‌های مهم، یادداشت‌برداری و زمان‌بندی وظایف استفاده کنید. اپلیکیشن واتس اپ به عنوان یکی از پیام رسان های محبوب تاکنون از چنین قابلیتی بی بهره بوده است، اما در نهایت در آخرین آپدیت خود این قابلیت به نام Message Yourself را از حالت بتا خارج کرده و در اختیار تمامی کاربران iOS و اندروید قرار داده است. . با دی جی همراه باشید.

همانطور که از نام Message Yourself پیداست، این ویژگی به شما امکان می دهد برای خود پیام ارسال کنید. در واقع یک چت خصوصی برای شما باز می شود که فقط برای شما قابل مشاهده و دسترسی است و می توانید مانند هر چت دیگری در آنجا پست ارسال کنید. شما می توانید از این چت برای نوشتن یادداشت های مهم، ذخیره لینک های وب یا آپلود اسناد و فایل های صوتی استفاده کنید.

واتساپ

این قابلیت در سایر پیام رسان ها به خصوص تلگرام که از زمان راه اندازی آن را داشته است، وجود دارد. پس از سال ها، سرانجام واتس اپ تصمیم گرفت تا در ماه اکتبر آزمایش عمومی این ویژگی را آغاز کند و اکنون به مرحله انتشار عمومی رسیده است. اگرچه قبلاً امکان ارسال پیام به یکدیگر در واتس اپ وجود نداشت، اما همچنان می توانید با ایجاد یک گروه و سپس حذف سایر اعضا، یک چت خصوصی ایجاد کنید!

  تریلر گیم پلی Scarlet Witch در Marvel's Midnight Suns

در پایان باید اشاره کنیم که اگر آپدیت جدید واتس اپ برای شما در دسترس نیست، حتما در روزهای آینده آن را بررسی کنید. همچنین می توانید برای آشنایی با نحوه کارکرد پیام خود به این مقاله مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید