پایان مراحل تصویربرداری سریال Ted advance

ست مک فارلین کارگردان سریال تد با انتشار تصویری جدید در اینستاگرام از پایان مراحل اصلی فیلمبرداری این پیش درآمد خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که مراحل فیلمبرداری سریال آنلاین طاووس تد به کارگردانی ست مک فارلین رسما تمام شد ست مک فارلین، خالق مجموعه‌های «اورویل» و «مرد خانواده»، اخیراً با انتشار عکسی از تد تأیید کرد که مراحل اصلی فیلم‌برداری پیش درآمد به پایان رسیده است.

این تصویر جزئیات زیادی در مورد سری تد به طرفداران نمی دهد. در حال حاضر فقط می دانیم که داستان این پیشرفت در سال 93 اتفاق می افتد مکس بورکهلدر او در دو فیلم این مجموعه نقش نسخه جوان‌تر شخصیت جان بنت با بازی مارک والبرگ را بازی می‌کند. ظاهرا این سریال ماجراهای نوجوانانه تد و جان در حومه بوستون را روایت خواهد کرد و مانند فیلم های این مجموعه، صحنه های طنز برای بزرگسالان نیز وجود خواهد داشت.

اسکات گرایمز و آلانا اوبک آنها نقش پدر و مادر جان را در سریال تد و جورجیا ویگهام همچنین از دیگر بازیگران اوست. ست مک فارلین بار دیگر برای صداپیشگی شخصیت تد بازخواهد گشت پل کوریگان و برد والش آنها به عنوان رهبران این پروژه عمل می کنند. این سریال اشتراکی در 10 قسمت در شبکه آنلاین طاووس به بینندگان ارائه می شود، اما تاریخ پخش آن هنوز اعلام نشده است و طرفداران برای اطلاع از جزئیات باید مدتی دیگر منتظر بمانند.

  اطلاعات جدید Redmi Note 11 و Note 11 Pro ؛ این کشف بسیار نزدیک است

دیدگاهتان را بنویسید