5 نکته از لوسی برای خرید آنلاین تردمیل، تجهیزات بدنسازی و تخت ماساژ

نگران نباش! لوزی اینجاست تا 5 نکته اساسی و مهم را در هنگام خرید آنلاین تردمیل در نظر بگیرید. تجهیزات بدنسازی و تخت ماساژ آن را در ذهن داشته باشید تا به شما کمک کند.

خرید آنلاین تردمیل

هنگام خرید آنلاین تردمیل، با سیل برندها، مدل ها و قیمت های رقیب مواجه می شوید و نمی دانید از کدام نوع از کدام برند خرید کنید.

برای جلوگیری از این فشار اطلاعات، باید قبل از شروع فرآیند خرید آنلاین تردمیل، نکاتی را مرور کنید و به چند سوال پاسخ دهید.

1. خرید اینترنتی تردمیل اندازه مناسب

مطمئناً نمی خواهید برای تردمیل جدید خود جا خالی کنید. بنابراین قبل از اینکه به آن ادامه دهید خرید آنلاین تردمیلفضایی که از تردمیل استفاده می کنید را اندازه گیری کنید و ابعاد تردمیلی را که می خواهید خریداری کنید، یادداشت کنید.

ابعاد تردمیل در سایت فروش لوازم ورزشی لوزی درج شده است. بنابراین با توجه به اینکه از تردمیل برای پیاده روی یا دویدن استفاده می کنید، سایز مناسب را خریداری کنید.

لوزی در این رابطه عنوان می کند که برای خرید اینترنتی تردمیل دونده بهتر است تردمیلی با عرض 55 سانتی متر و طول 1.39 متر خریداری کنید.

اگر قصد ندارید روی تردمیل بدوید، می توانید اندازه های کوچکتر 50 سانتی متر عرض و 1.27 سانتی متر طول داشته باشید. این اندازه ها برای دونده ها نیز مناسب است، اما فضای کمتری برای عمل به آنها می دهد.

جالب است بدانید طول تردمیل به قد شما بستگی دارد. این به این دلیل است که افراد قد بلند گام های بلندتری دارند. بنابراین اگر قدتان از 180 سانتی متر بیشتر است، تردمیل با طول 1.52 متر تهیه کنید.

2. خرید اینترنتی تردمیل با قدرت موتور صحیح

قدرت موتور هر تردمیل با توجه به نوع استفاده شما متفاوت است. بنابراین نوع ورزش خود را از دویدن، پیاده روی یا چیزی در این بین انتخاب کنید تا تعداد تردمیل هایی که برای شما طراحی شده اند به تعداد کمتری محدود شود و انتخاب راحت تری داشته باشید.

  تام هندرسون معتقد است که بازی GTA 6 به طور رسمی در سال 2023 ارائه خواهد شد

توجه داشته باشید که هر چه تمرینات شما سخت تر و سنگین تر باشد، باید تردمیل با قدرت حرکتی بالاتر بخرید تا تمرینات شما کشیده شود.

3. خرید آنلاین تردمیل بر اساس قیمت

یکی از عوامل موثر در انتخاب تردمیل قیمت آن است. با این حال سعی کنید تردمیل های ارزان قیمت را انتخاب نکنید. تردمیل های زیر 15 میلیون تومان (500 دلار) اغلب برای پیاده روی معمولی مناسب هستند.

 • طول این تردمیل ها بیشتر کوتاه است
 • آنها پر سر و صدا هستند
 • عمر کوتاهی دارند
 • برای دویدن مناسب نیستند
 • آنها برنامه های آموزشی کمی دارند
 • و مانیتورهای ناکافی دارند

چند نفر در حال دویدن هستند

تردمیل هایی که تا 24 میلیون تومان (800 دلار) قیمت دارند، اگر برای پیاده روی معمولی استفاده شوند، عمر بیشتری نسبت به مدل های قبلی دارند. این تردمیل ها همه گزینه ها را پوشش نمی دهند. هر یک از مدل های موجود در این بازه قیمتی گزینه های مختلفی را ارائه می دهند که باید با توجه به هدف خود انتخاب کنید.

در این بازه قیمتی، تردمیل های تا 30 میلیون تومان (100 دلار) از عمر و کیفیت بهتری بهره می برند. اگر می توانید این مقدار را برای ویژگی هایی از جمله خرج کنید

 • شمارنده ضربان قلب
 • طول بیشتر
 • مانیتور لمسی
 • برنامه های آموزشی مختلف
 • پورت برای پخش موسیقی یا پادکست

شما دسترسی دارید علاوه بر این، این تردمیل ها چندین سال به شما خدمت خواهند کرد.

تردمیل های دیگری بالاتر از این قیمت فروخته می شوند که هر کدام از مزایا و ویژگی های متفاوتی بهره می برند. در این زمینه باید بودجه خود را نیز در نظر بگیرید و در نظر بگیرید که چه ویژگی هایی برای تمرینات خود نیاز دارید.

از جمله کارکردهایی که تردمیل می تواند در اختیار شما قرار دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنظیم شیب خودکار
 • برنامه های آموزشی مختلف
 • لوازم جانبی تردمیل
 • و…

برای دانستن دیگر مزایای هر تردمیل بهتر است قبل از خرید دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

خرید اینترنتی لوازم بدنسازی

اکثر مردم هنگام خرید یک دستگاه تناسب اندام بر اساس قیمت آن تصمیم می گیرند. این روزها این روند اشتباه وجود دارد که هر چه قیمت یک دستگاه بیشتر باشد، بیشتر با نیاز شما مطابقت دارد.

  هنری کاویل در نقش سوپرمن باز نخواهد گشت

بله، یک دستگاه گران قیمت نسبت به همتای ارزان‌تر خود، ویژگی‌ها و کاربردهای بیشتری دارد، اما سوال اینجاست که آیا تمام نیازهای شما را برآورده می‌کند یا فقط مجموعه‌ای از گزینه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد که حتی نمی‌دانستید وجود دارند؟

4. با توجه به بودجه و نیاز خود یک دستگاه تناسب اندام بخرید!

دقیقاً مشخص کنید که چقدر بودجه برای خرید هزینه می شود دستگاه بدنسازی خرج کردن به شما کمک زیادی برای خرید بهترین تجهیزات بدنسازی می کند.

ممکن است بتوانید پول زیادی را برای تجهیزات باشگاه خرج کنید، اما نکته اینجاست که مجبور نیستید. اما به اندازه «نیاز» خرج کنید. برای تعیین بودجه مناسب، باید اهداف خرید خود را در نظر بگیرید دستگاه بدنسازی تعیین این به شما کمک می کند در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

بسیاری از مردم در دام خرید یک ورزشکار ارزان قیمت و سپس یک ورزشکار گرانتر می افتند. در این دام نیفتید! خرید تجهیزات بدنسازی ارزان تنها منجر به هدر رفتن پول و تجربه بد تمرین بدنسازی می شود.

از طرفی بسیاری از افراد سطح خود را در بدنسازی اغراق می کنند. برای خرید تجهیزات تناسب اندام مناسب سعی کنید ببینید واقعا چیست.

خرید اینترنتی تخت ماساژ

ممکن است فکر کنید که فقط مهارت ماساژدرمانگر بر نتیجه ماساژ تأثیر می گذارد. اما اینطور نیست. یک تخت ماساژ اگر نه بیشتر، موثر نیست. بنابراین بهتر است نکات زیر را رعایت کنید تخت ماساژ آماده کردن

5. عرض، قد، وزن و متریال مناسب تخت ماساژ

ماساژدرمانگر مشتریانی با قد، وزن و عرض متفاوت دارد. بنابراین تخت ماساژ شما باید بتواند حالت دراز کشیدن راحت را برای همه این افراد فراهم کند تا در حین ماساژ هیچ فشاری به بدن ماساژور وارد نشود. ارتفاع تخت ماساژ کاملا به شما بستگی دارد. ممکن است شما یک ماساژ درمانی کوتاه قد باشید اما با تخت ماساژ بلند راحت تر باشید، یا ممکن است یک ماساژ درمانی قد بلند باشید که تخت ماساژ کوتاه را ترجیح می دهد.

  نسخه وب Microsoft Visual Studio در دسترس است

اگر دقیقا نمی دانید چه ارتفاعی برای شما مناسب است یا اینکه ماساژدرمانگرهای مختلف از این تخت ماساژ استفاده می کنند، بهتر است یک تخت ماساژ با قابلیت تنظیم ارتفاع تهیه کنید. علاوه بر عرض و ارتفاع تخت ماساژ باید به طول آن نیز توجه کرد. امروزه مزیت افزایش طول تخت ماساژ این است که فضای زیادی برای مشتریان قد بلند وجود دارد تخت ماساژ ارائه شود

برای تعیین وزن تخت ماساژ باید دو نکته را در نظر بگیرید:

وزن تخت ماساژ فقط

این وزنه برای زمانی است که تخت را جمع کرده اید و آماده انتقال آن به مکان بعدی هستید. این سوال برای ماساژدرمانی هایی که اغلب از جایی به مکان دیگر می روند و سالن ماساژ ندارند بسیار مهم است.

وزن تخت ماساژ هنگام استفاده از آن

این در واقع به بار روی تخت ماساژ مربوط می شود که شامل وزن مشتری به همراه وسایلی است که روی تخت می گذارید.

نکته بعدی هنگام خرید تخت ماساژ، انتخاب مواد مناسب است. تخت ماساژ معمولا از چوب یا آلومینیوم ساخته می شود. در قدیم اغلب از تخت ماساژ فولادی استفاده می شد که بسیار سنگین بود.

از آنجایی که ظاهر آلومینیوم شبیه فولاد است، بسیاری از مردم چوب را ترجیح می دهند. مهم نیست که ظاهر تخت ماساژ آلومینیومی چقدر مدرن شده است.

خرید تخت ماساژ چوبی یا آلومینیومی کاملاً به آموزش و انتخاب شما بستگی دارد. اگرچه تخت ماساژ آلومینیومی قوی تر از چوب به نظر می رسد، وزن چوب می تواند بیشتر از یک قاب آلومینیومی باشد.

ما در 5 نکته کوتاه مواردی را که لازم است امتحان کردیم خرید آنلاین تردمیل، دستگاه بدنسازی و تخت ماساژ بیایید آنچه را که می دانید بیان کنیم. حال با توجه به نکات ذکر شده می توانید خرید بهتری داشته باشید.

پایان گزارش آگهی

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و زومجی هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید