The Witcher Remake جهان باز خواهد بود

CD Projekt Red تایید کرده است که بازسازی The Witcher برخلاف نسخه اصلی کاملاً جهان باز خواهد بود.

CD Projekt RED اخیراً اعلام کرده است که در حال کار بر روی بازسازی نسخه اصلی The Witcher با همکاری Fool’s Theory است، یک استودیوی شخص ثالث جدید که توسط توسعه دهندگان سابق بازی Witcher هدایت می شود. جزئیات زیادی در مورد این بازسازی وجود ندارد و فقط می دانیم که این بازی نیز مانند The Witcher 4 با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد.حالا استودیو CD Projekt جزئیات جدیدی از این پروژه منتشر کرده است.

استودیو CDPR در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود اسلایدی را به The Witcher Remake اختصاص داد. در حالی که این اسلاید جزئیات زیادی از بازی را نشان نمی دهد، اما آن را به عنوان یک «بازسازی مدرن» از بازی اکشن نقش آفرینی Witcher در سال 2007 معرفی می کند. توسعه‌دهنده این بازسازی را به‌عنوان یک «روایت محوری تک‌نفره و دنیای باز» توصیف می‌کند. این سوال از این نظر مهم است که نسخه اصلی The Witcher یک بازی جهان باز نبود و این سری تا قبل از The Witcher 3 به طور کامل از ساختار جهان باز استفاده نمی کرد.

استودیو CD Projekt در کنار The Witcher Remake در حال کار بر روی تعدادی پروژه دیگر از جمله سه گانه جدید سری Witcher است. نباید از بازی اسپین آف جدید این سری با نام رمز Project Sirius که توسط استودیو 60 نفره The Molasses Flood در حال ساخت است و تفاوت های زیادی با بازی های قبلی ویچر خواهد داشت، غافل شویم. در 14 دسامبر، این توسعه دهنده لهستانی ارتقاء نسل نهم The Witcher 3: Wild Hunt را در دسترس کاربران نسل فعلی رایانه های شخصی و کنسول قرار می دهد.

  تصاویر جدید از فیلمبرداری سریال Fallout

دیدگاهتان را بنویسید