Xbox Series X یکی از محبوب ترین محصولات جمعه سیاه است

طبق گزارش منتشر شده توسط Adobe، کنسول Xbox Series X در بین پنج محصول داغ جمعه سیاه قرار دارد. 2022 است.

Adobe Inc. روند خرید در تعطیلات را گزارش می دهد 2022 یافته های خود را از فروش جمعه سیاه هفته گذشته برای عموم منتشر کرد. بر اساس این گزارش، کنسول Xbox Series X یکی از پنج محصول داغ جمعه سیاه امسال بود. چهار محصول دیگر شامل نمایش کودکان Bluey، Call of Duty: Modern Warfare II، هواپیماهای بدون سرنشین و مک بوک است.

Adobe مشخص نکرده است که یک محصول داغ را چگونه تعریف می کند و فاکتورهای در نظر گرفته شده برای قرار دادن Xbox Series X در بین محصولات داغ نسبت به Xbox Series S، PlayStation 5 و Nintendo Switch را فاش نکرده است. اما سال گذشته گزارشی مشابه درباره Xbox Series S نوشت و گفت که کنسول نسل نهم مایکروسافت جزو پرفروش ترین محصولات جمعه سیاه امسال بوده است.

سال گذشته، ادوبی گفت که داده های خود را از تجزیه و تحلیل یک تریلیون بازدید از سایت های خرده فروشی و همچنین نظرسنجی از بیش از هزار خرده فروش در مورد محبوب ترین محصولات به دست آورده است. مشخص نیست که آیا از همین روش برای گزارش امسال استفاده شده است یا خیر. کنسول Xbox Series X در جمعه سیاه امسال تخفیف زیادی نداشت.

لوگوی Xbox در سری X

در بریتانیا بهترین تخفیف برای این کنسول 20 پوند بود و وب سایت Very به جای 449.99 پوند معمول، 429.99 پوند دریافت کرد. در ایالات متحده، بزرگترین معامله سری X از سوی Verizon انجام شد که 18٪ تخفیف در سرویس Xbox All Access خود ارائه کرد. این سرویس معمولاً شامل پرداخت 34.99 دلار در ماه به مدت 24 ماه برای کنسول Xbox Series X و اشتراک 24 ماهه Xbox Game Pass Ultimate است.

  فیل اسپنسر تصمیم به اخراج کارکنان ایکس باکس را دردناک می داند

به جای مبلغ فوق، تخفیف Verizon به مدت 24 ماه 28.74 دلار در هر ماه بود که در نهایت 150 دلار در طول دو سال پس انداز کرد. کنسول Xbox Series S در جمعه سیاه تخفیف بهتری داشت و قیمت رسمی این کنسول بازی در آمریکا 50 دلار و در انگلستان 60 پوند کاهش یافت. طبق گزارش Adobe Analytics، ۹.۱۲ میلیارد دلار در جمعه سیاه امسال هزینه شده است که نسبت به دو سال گذشته افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید