اعلام تاریخ انتشار نسخه کامل Crossfire: Legion

تاریخ دسترسی اولیه بازی Crossfire: Legion با تریلر جدیدی اعلام شد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که بازی استراتژی نوبتی Crossfire: Legion در تاریخ 8 دسامبر از دسترسی زودهنگام منتشر خواهد شد. این بازی بین 8 تا 11 دسامبر (17 تا 20 آذر) به صورت رایگان برای کاربران رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود تا بازیکنان بدانند نسخه کامل چه چیزی را ارائه می دهد. Blackbird Interactive همچنین تریلر جدیدی از بازی منتشر کرد که بخشی از گیم پلی بازی را به نمایش می گذارد.

قسمت چهارم کمپین بازی Crossfire به همراه حالت عملیات Northside Co-op، نقشه مسابقه Labyrinth و نقشه Payload جدید به نام Tongren Facility عرضه می شود. هر گروه میزبان 4 نیروی جدید خواهد بود و سه فرمانده به نام‌های Warden (ریسک جهانی)، Cypher (New Horizon) و Stalker (فهرست سیاه) نیز در دسترس خواهند بود.

نسخه کامل Crossfire: Legion به بازیکنان 66 نیرو، 9 فرمانده و 12 نقشه در حالت های مختلف PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) و PvE (بازیکن در مقابل محیط) ارائه می دهد. دو حالت آرکید، Brawl و Battle Lines نیز در دسترس خواهند بود و بخش کمپین 15 ماموریت را ارائه می دهد. اگر این محتوا کافی نیست، بخش طراحی نقشه با پشتیبانی از Steam Workshop به گیمرها اجازه می دهد تا نقشه های بیشتری ایجاد کنند.

دانلود ویدیو آپارات

  هکرها سورس کدهای League of Legends و Teamfight Tactics را سرقت کردند

دیدگاهتان را بنویسید