تاریخ انتشار بازی The Settlers: New Allies را برای رایانه شخصی اعلام کرد

Ubisoft Blue Byte تریلر جدیدی را منتشر کرده است که نشان می دهد کاربران رایانه شخصی چه زمانی می توانند انتظار تجربه The Settlers: New Allies را بر روی رایانه شخصی داشته باشند.

Ubisoft Blue Byte قصد داشت نسخه جدیدی از The Settlers را در ماه مارس منتشر کند، اما پس از استقبال ضعیف بازیکنان از نسخه بتا خصوصی، بازی استراتژی برای مدت نامحدودی به تعویق افتاد. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که این بازی در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 فوریه 1401) بر روی پلتفرم فروشگاه اپیک گیمز و یوبی سافت برای کاربران رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

یوبی سافت بلو بایت نام این بازی را به The Settlers: New Allies تغییر داد. سازنده تریلر جدیدی را برای توضیح تغییرات بازی به اشتراک گذاشت. تغییرات متعددی بر اساس بازخورد بازیکن ایجاد شده است. اکنون سرعت تمامی حالت های این بازی استراتژی بهبود یافته و مصونیت در برابر حمله غافلگیرکننده در نقشه های چندنفره معرفی شده است. برای به دست آوردن منابع، باید اردوگاه راهزنان معمولی را پاک کنید.

گزینه های ناوبری بیشتر نقشه، ساختارهای جدید، برنامه های غذایی بیشتر، کلیدهای سفارشی و موارد دیگر نیز راه خود را به بازی باز کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر، تریلر جدید فیلم The Settlers: New Allies را تماشا کنید. این بازی پس از انتشار برای رایانه های شخصی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و آمازون لونا نیز عرضه خواهد شد اما تاریخ انتشار این نسخه ها هنوز اعلام نشده است.

دانلود ویدیو آپارات

  اشاره احتمالی به بازی Ghost of Tsushima 2 در تبلیغات تلویزیونی پلی استیشن 5

دیدگاهتان را بنویسید