تریلر معرفی DLC Far Cry 6 Lost Between Worlds منتشر شد

یوبی سافت در تریلر بسته الحاقی Lost Between Worlds بازی Far Cry 6 گیم پلی و دشمنان خارق العاده اش را به نمایش گذاشت.

در جدیدترین اخبار بازی، یوبی سافت مونترال گیم پلی بسته الحاقی بازی Far Cry 6 Lost Between Worlds را در یک تریلر جدید به نمایش گذاشته است. این محتوای الحاقی در تاریخ 15 آذر (15 آذر) سال جاری در قالب نسخه بازی سال منتشر خواهد شد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند آن را به تنهایی با قیمت 19.99 دلار خریداری کنند.

در داستان بسته الحاقی Lost Between Worlds، شخصیت اصلی بازی به نام Dani Rojas با موجودی مرموز به نام Fai روبرو می شود و پس از شلیک به سمت آن، هر دو به منطقه ای برده می شوند که چند دنیا به هم متصل شده اند. حال برای فرار از این چندجهانی، دنی باید از طریق دروازه هایی به نام Rifts وارد دنیاهای مختلف شود و قطعاتی را برای Fai بازیابی کند. با این حال، به نظر می رسد که فی انگیزه پنهانی برای این درخواست دارد. دشمنان کریستالی جدیدی به نام Shardfaces به وفور در بازی Lost Between Worlds دیده می شوند و به نظر می رسد که بازیکنان باید بین حالت شلیک قرمز و آبی سلاح های جدید فانتزی جابجا شوند تا آنها را بکشند.

یوبی سافت در ادامه بیان کرد که هر سطح از Lost Between Worlds دارای چندین مسیر مختلف برای پیشرفت بازیکنان است تا ارزش تکرار بالایی داشته باشد. در مجموع پانزده ریفت وجود دارد که در میان آنها می توانید یک قلعه شناور و یک اسپرانزای زیر آب را ببینید. بازیکنان می توانند در صورت شکست در هر مرحله، با جمع آوری قطعات انرژی، Rift را دوباره زنده کنند. تکمیل هر مرحله به بازیکنان سلاح ها و تجهیزات قدرتمندی برای استفاده در بازی اصلی می دهد.

  پدرو پاسکال هنگام آماده شدن برای The Last of Us دستورات HBO را نادیده می گیرد

دانلود ویدیو آپارات

بسته الحاقی Lost Between Worlds بازی Far Cry 6 در زمان عرضه بر روی تمامی پلتفرم های بازی از طریق فروشگاه Epic Games و Ubisoft Connect در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، کاربران سرویس یوبی سافت پلاس در روز انتشار به این محتوا دسترسی دارند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید