تریلر Overwatch 2 اکتیویژن بلیزارد در فصل دوم پخش شد

در تریلر فصل دوم بازی Overwatch 2، بلیزارد گیم پلی و محتوای جدید خود را به نمایش گذاشت.

بلیزارد اینترتینمنت اولین تریلر گیم پلی فصل دوم بازی Overwatch 2 را منتشر کرده است.این فصل که از 6 دسامبر سال جاری آغاز می شود، شخصیت جدیدی به نام Ramattra در کلاس تانک و نقشه اسکورت جدید Shambali را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. یک Battle Pass جدید نیز در این فصل به همراه جوایز مختلف از جمله پوسته‌های Epic و Legendary منتشر خواهد شد. بازیکنان Overwatch 2 می توانند پوست اسطوره ای Jonker Quinn را دریافت کنند و او را در فصل 2 به زئوس تبدیل کنند.

مانند پوسته اسطوره ای فصل اول، Cyber ​​Demon که به Genji داده شد، پوسته Zeus Junker Queen نیز قابل تنظیم است. طبق تریلر منتشر شده، به نظر می رسد موضوع فصل دوم اساطیر یونان باشد. بازیکنان می توانند با به دست آوردن پوسته های مختلف، شخصیت های خود را به خدایان یونان باستان تبدیل کنند. به عنوان مثال، می توانید Widowmaker را به مدوسا، Lucio را به هرمس و Ramattra را به Poseidon تبدیل کنید. علاوه بر این، یک حالت جدید با زمان محدود به نام Battle for Olympus در فصل دوم Overwatch 2 آمده است.

علاوه بر این، بلیزارد اعلام کرد که رویداد کریسمس در حال بازگشت است و پوسته‌های جدیدی برای Bastion، Echo، Brigitte و Mei به بازی اضافه می‌کند که حداقل یکی از آنها را می‌توان به صورت رایگان دریافت کرد. Kiriko و Genji نیز پوسته های جدید چشم نوازی دریافت می کنند.

Overwatch 2 اکنون به صورت رایگان برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. یک Xbox Series S وجود دارد.

  مایکروسافت اج با ویژگی های جدید عرضه شد

دانلود ویدیو آپارات

شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی Overwatch 2 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید