تصویر لو رفته از لباس کرکس در فیلم لغو شده مرد عنکبوتی 4

کن پندرز که اخیراً با لباس کرکس در فیلم لغو شده مرد عنکبوتی 4 به تصویر کشیده شده است منتشر کرده است

پس از پایان سه گانه مرد عنکبوتی به کارگردانی سام ریمی قسمت چهارم این مجموعه قرار بود با حضور یکی از ضدقهرمان هایی که چند سال بعد طرفداران در MCU دیدند ساخته شود.

به تازگی کن پندرزنویسنده و خالق کتاب های مصور که بیشتر به خاطر کارش روی کمیک Sonic the Hedgehog شناخته می شود، در توییتر گفت که از برخی از دوستانش که روی لباس کرکس کار می کردند دیدن کرده است. پندر در توییتر تصویری از بال‌های لباس کرکس در مرد عنکبوتی 4 به اشتراک گذاشت. اعلام کرد که جان مالکویچ نقش این ضدقهرمان را بر عهده دارد.

پس از لغو کامل ساخت این فیلم، تمامی تجهیزات و لوازم به صاحبانشان بازگردانده شد. این موضوع همچنین باعث شد تا Penders تصویری از بال‌های کرکس در فیلم لغو شده مرد عنکبوتی 4 پس از 15 سال ارسال این متن منتشر کند.

«قبل از اینکه حرف شما قطع شود [مگوایر] و سم [ریمی] سونی کار روی مرد عنکبوتی 4 را شروع کرد. دوستانم را دیدم که روی لباس کرکس برای جان مالکوویچ کار می کردند. زمانی که تولید فیلم به طور کامل لغو شد، تمام تجهیزات و لوازم برگشت داده شد.”

تصویری از بال های کرکس در فیلم لغو شده مرد عنکبوتی 4 به کارگردانی سام ریمی

بال های کرکس در مرد عنکبوتی 4

در توییت های بعدی، پندرز اعلام کرد که مدل کامل لباس کرکس تکمیل شده است. با این حال، از آنجایی که انتخاب مالکویچ به طور کامل نهایی نشده بود، او اجازه فیلمبرداری از آن را نداشت. دقیقاً مشخص نیست که چه اتفاقی برای این کت و شلوار افتاده است، اما پندر حدس می‌زند که یا به طور کامل نابود شده یا در انبار سونی است.

  میمون رزوس خانم سام به فضا پرتاب شد

مدتی پس از لغو بازی Spider-Man 4 و به طور دقیق تر در سال 2017، در فیلم Spider-Man: Homecoming توانستیم برای اولین بار شخصیت Vulture را با بازی مایکل کیتون ببینیم.

Spider-Man 4 قرار بود در سال 2011 به کارگردانی سام ریمی و با بازی توبی مگوایر در نقش مرد عنکبوتی اکران شود. اما سام ریمی در نهایت به دلیل یک سری اختلافات از این پروژه کنار رفت و همین امر منجر به ساخت سریال مرد عنکبوتی شگفت انگیز با بازی شد. اندرو گارفیلد برای شروع

در ابتدا، رایمی هرگز فکر نمی کرد که امکان بازگشت به دنیای مرد عنکبوتی و ساخت یک فیلم جدید با سه بازیگر و شخصیت هایی مانند توبی مگوایر وجود داشته باشد. اما پس از اکران فیلم Spider-Man: No Way Home در سال 2021، کارگردان کمی بیشتر به فکر ساخت یک فیلم دیگر از مرد عنکبوتی افتاد. او در این باره گفت: «فکر نمی‌کردم چنین چیزی باشد [ساخت یک فیلم دیگر از Spider-Man] این امکان پذیر است، اما بعد از چند جهان اکنون همه چیز ممکن است و من کاملا آماده هستم [برای ساخت یک فیلم دیگر از مردعنکبوتی را] من دارم”.

نظر شما درباره آخرین اخبار سینما و تلویزیون چیست؟ فکر می کنید فیلم دیگری از مرد عنکبوتی به کارگردانی سام ریمی ساخته شود؟

دیدگاهتان را بنویسید