معرفی سری Shantaram Rescue در هند

Shantaram Series، سریال ترسناک و درام جدید اپل تی وی پلاس که چارلی هانام را به عنوان یک استرالیایی نه چندان متقاعد کننده و جالب نشان می دهد. با زومجی همراه باشید.

“آدم خوب و بد وجود ندارد. این کاری است که آنها انجام می دهند یا نمی کنند. این آنها را بد یا خوب می کند.” در سال 2003، گرگوری دیوید رابرتز رمانی به نام شانتارام نوشت و منتشر کرد. داستان این کتاب حول محور یک سارق بانک محکوم و معتاد سابق به هروئین می چرخد ​​که از زندان پنتریج فرار می کند و به هند می رود. گفت که این رمان تا حد زیادی بر اساس وقایع واقعی در زندگی خود نویسنده است؛ با الهام از اتفاقاتی که در زندگی خود او رخ داده است.البته یک سری ادعاها توسط خود رابرتز مطرح شد که منجر به اعتراض افراد درگیر در ماجرا شد. داستان؛ افراد درگیر در داستان آن ادعاها را نادرست خواندند.

از آن زمان، بسیاری از افراد و استودیوها تمایل به ساخت یک اقتباس سینمایی از آن داشتند. قرار بود اثری با حضور جانی دپ به عنوان شخصیت اصلی (به دلیل علاقه زیادش به کتاب) ساخته شود که توسط خود رابرتز نوشته شده بود. این فیلم قرار بود در اواخر سال 2006 اکران شود اما آنقدر مشکلات مختلف مانع از این پروژه شد که تولید آن از اوایل سال 2007 آغاز شد. اگرچه پس از مدتی شرکت برادران وارنر که حق تولید این فیلم را داشت به طور کامل متوقف شد. پروژه؛ وی به بهانه های مختلفی از جمله دخالت اعضای انجمن نویسندگان آمریکا، اختلافات در زمان بندی، مسائل هند، مکزیک و آمریکا و… اشاره کرد.

چارلی هانام و دوست هندی اش به شانتارام می خندند

در سال 2015-2013، برادران وارنر. آنها دوباره سعی کردند یک نسخه سینمایی از این داستان بسازند و جانی دپ دوباره سعی کرد نقش اصلی را بازی کند. اما باز هم شانس به این پروژه لطف نکرد و پس از مدتی کاملاً رها شد. اما شرکت پارامونت موفق‌تر بود و در اوایل سال 2018 ساخت نسخه تلویزیونی کتاب شانترام را آغاز کرد. البته این نسخه تلویزیونی هم بدون مشکل نبود. بسیاری از هنرمندان به این تیم پیوستند و در نهایت تیم تولید را ترک کردند. اما خوشبختانه سریال شانترام اقبال بیشتری داشت و توانست نور روز را ببیند. در نهایت، چارلی هانام در نقش دیل کانتی/لیندسی فورد، فیصل بازی در نقش عبدالله طاهری، دیوید فیلد در نقش والش نایتینگل، علی خان در نقش قاسم علی، الکساندر صدیق در نقش عبدالقدیر خان و… به عنوان بازیگران این تیم انتخاب شدند.

  اضافه کردن crossplay به بازی Valheim

همانطور که باید و شاید این سریال مورد پسند منتقدان قرار نگرفت زیرا آنها به آن امتیاز بالایی ندادند و در نهایت به آن نمره متوسطی دادند. آنها فکر می کردند که چارلی هانام در نقش لین فورد عصبانی به طرز عجیبی جذاب و چشمگیر شده است. اما فقدان روایی و حرکت رو به جلو شانتارام باعث می شود این شخصیت جذاب و جذاب دست و پا بزند. البته در کنار منتقدان، بینندگان نیز انتقاداتی داشتند که بیش از هر چیز حول محور لهجه و گویش چارلی هانام می چرخید. آنها معتقد بودند که او لهجه استرالیایی را بسیار ضعیف اجرا می کند. همانطور که در بالا ذکر شد، داستان شانتارام حول محور لیندزی فورد می چرخد.

چارلی هانام با چهره ای کثیف و آسیب دیده در شانتارام

لیندسی فورد، که در اصل با نام دیل کانتی شناخته می شد، یک معتاد به هروئین است که به همراه یکی از دوستانش می خواهند از یک بانک سرقت کنند. او که قبل از همه این اتفاقات کارآموز امدادگر بود، در حالی که از بانک فرار می کرد با یک نگهبان درگیر می شود. نگهبانی که در نهایت مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. دیل که نمی تواند به راحتی بر این حادثه غلبه کند، سعی می کند این نگهبان را نجات دهد، اما همین باعث دستگیری او می شود. او متهم به چند سرقت مسلحانه است و از شناسایی دوستش که نگهبان را کشته است خودداری می کند. دیل معتقد است که باید جریمه کارش را بپردازد و از زندان نمی تواند این کار را انجام دهد.

به همین ترتیب، او از زندان فرار می کند، هویت جدید لیندزی فورد را به خود می گیرد و برای شروع یک زندگی جدید به هند می گریزد. اما بدبختی ها او را رها نمی کنند و مشکلات زیادی برای او به وجود می آورند. با گذشت زمان، او درگیر ماجراهای بزرگتر و خطرناک تری می شود. دلیل اصلی همه آنها این است که لیندسی نمی تواند نسبت به افراد دیگر بی تفاوت باشد و دلش را می خورد. اما در این بین دوستان زیادی پیدا می کند که می توانند در مواقع سخت به او کمک کنند. طرفداران زیادی وجود داشتند که معتقد بودند این سریال و مانند رمان اصلی تصویر واضحی از زندگی در بمبئی در اوایل تا اواخر دهه 1980 را نشان می دهد. موضوعی که تحسین بسیاری را برانگیخته است.

  انتقاد از سازندگان سابق هیلو به دلیل اخراج کارکنان 343 Industries

چارلی هانام در لباس شانتارم

سریال شانترام جدا از داستان اصلی، جنبه های فلسفی زیادی دارد و دیالوگ های زیبایی برای شخصیت ها نوشته می شود. قدیرخان: هیچ چیز آنطور که ما می بینیم وجود ندارد. چشمان ما دروغ می گویند. هر چیزی که واقعی به نظر می رسد بخشی از توهم ماست. لیندسی: اگر همه چیز یک توهم است، چگونه می‌دانیم چه کار کنیم یا چگونه زندگی کنیم؟ قدیرخان: ما دروغ می گوییم. یک فرد عاقل ممکن است به سادگی دروغ هایی بهتر از یک دیوانه بگوید. ما ترجیح می دهیم دروغ بگوییم چون راحت تر است. لیندزی: پس اینطوری ما سالم می‌مانیم؟


سریال های مشابه شانترام

کیفر ساترلند در مورد The Fugitive با مطبوعات صحبت می کند

سریال فراری

سری فراری

  • بازیگران: بوید هالبروک، ناتالی مارتینز و تیا سیرکار
  • سال صدور: 2020
  • ژانر. دسته: جنایی، درام و اکشن

خلاصه داستان: بمبی در قطار متروی لس آنجلس منفجر شد و مایک فرو، یک کارگر خدماتی، آنجاست. کسی که می خواهد مطمئن شود همسرش آلیسون و دختر 10 ساله اش پرل سالم هستند. اما شواهد ناقصی که وجود دارد و یک روزنامه نگار با انگیزه و کارنابلاد تصویر وحشتناکی را نشان می دهد. در این عکس تمام دنیا می بینند که مایک مسئول این عمل شنیع است. مایک که به اشتباه و علنا ​​متهم به این جنایت شده است، باید بی گناهی خود را با کشف علت اصلی ثابت کند. قبل از اینکه پلیس افسانه ای مسئول پرونده او را بگیرد و دستگیر کند.


آنتونی استار و ایوانا میلیسویچ بازیگران شخصیت های اصلی سریال Banshee در حالی که سلاح های خود را حمل می کنند.

سریال بانشی

سریال Banshee

  • بازیگران: آنتونی استار، ایوانا میلچویچ و الریش تامسن
  • سال صدور: 2013 تا 2016
  • ژانر. دسته: جنایی، درام و اکشن

خلاصه داستان: یک شهر کوچک با رازهای بزرگ؛ بعضی از گناهان هرگز پاک نمی شوند. لوکاس هود، یک دزد اصلی و محکوم سابق، هویت یک کلانتر کشته شده را به دست می گیرد و به فعالیت های غیرقانونی خود ادامه می دهد. به نظر می رسد گذشته هنوز هم می خواهد او را از طریق افرادی که سال ها پیش به او خیانت کرده اند تعقیب کند. این شرور سابق نسخه جدیدی از عدالت را از خود ارائه می دهد. جایی که خشونت در گوشه و کنار شهر نه چندان آرام نمایان است.


بنیسیو دل تورو و پل دانو در مینی سریال Escape at Dannemora

سریال فرار به Dannemora

سریال فرار به دانمورا

  • بازیگران: بنیسیو دل تورو، پاتریشیا آرکت و پل دانو
  • سال صدور: 2018
  • ژانر. دسته: جنایی، درام و بیوگرافی

خلاصه داستان: یک کارمند در زندانی در شمال ایالت نیویورک بیش از بقیه کارکنان به دو زندانی نزدیک می شود و در نهایت به آنها کمک می کند تا فرار کنند. این حادثه فرار باعث تعقیب و گریز گسترده ای شد و همه به دنبال دو قاتل محکوم شدند.

دیدگاهتان را بنویسید