چندین بیوم منحصر به فرد در بازی Deliver Us Mars وجود دارد

Keoken Interactive اعلام کرد که Deliver Us Mars دارای چندین بیوم و طولانی تر از Deliver Us the Moon خواهد بود.

Deliver Us Mars آخرین ساخته ماجراجویی و علمی تخیلی KeokeN Interactive Studio است که در چند ماه گذشته توجه زیادی را به خود جلب کرده است. استودیوی سازنده در نظر دارد عناصر کلیدی این بازی مانند ناوبری، پازل، داستان سرایی و جلوه های بصری را بهبود ببخشد تا نسبت به نسخه قبلی که Deliver Us the Moon نام داشت، پیشرفت چشمگیری داشته باشد. اکنون، به نظر می رسد یکی دیگر از زمینه هایی که Deliver Us Mars باید نسبت به کار قبلی بهبود یابد، طول داستان است.

به تازگی رینور آرکنباتدر مصاحبه اخیر، کارگردان داستان Deliver Us Mars تایید کرد که این بازی به طور قابل توجهی طولانی تر از نسخه قبلی خواهد بود. البته این کارگردان هیچ جزئیاتی در مورد زمان دقیق مورد نیاز برای تکمیل این بازی منتشر نکرد. Raynor توضیح داد: “در حال حاضر جزئیاتی در مورد طول بازی فاش نمی کنیم.” زیرا تصور می کنیم که زمان برای هر بازیکن متفاوت خواهد بود. در مورد Deliver Us the Moon، بازخوردهای زیادی دریافت کردیم که از ما می خواستند دفعه بعد یک بازی طولانی تر بسازیم، و ما تصمیم گرفتیم این کار را انجام دهیم. [Deliver Us Mars] به طور قابل توجهی طولانی تر است.”

شخصیت اصلی بازی Deliver Us Mars و پهپادش

کارگردان روایت Deliver Us Mars ادامه داد که از آنجایی که بازی به جای ماه در سیاره مریخ اتفاق می‌افتد، بازیکنان می‌توانند انتظار تنوع بسیار بیشتری از محیط‌ها را در چندین بیوم داشته باشند. همچنین سازندگان یک ارتقاء اساسی در سیستم نورپردازی Deliver Us Mars انجام دادند.

  شایعه: Ark 2 تا سه سال پس از انتشار روی Game Pass باقی خواهد ماند

رینر توضیح داد: «بدیهی است که یک ارتقای بصری وجود خواهد داشت و این بزرگترین تغییر است. ما سخت روی این به‌روزرسانی کار کرده‌ایم و این بار با گنجاندن بیوم‌های بیشتر، تنوع محیطی واقعی را به بازی خود بخشیده‌ایم. شن‌های قرمز مریخ، یک دره یخی، یک ایستگاه فضایی متروکه به مناطق واقع در زمین، و همچنین شگفتی‌هایی که برای رهاسازی ذخیره خواهیم کرد. این بار برای ایجاد حال و هوای هر فصل در داستان بازی از نورپردازی و چرخه های خورشید بیشتر استفاده کردیم. ما مطمئناً از این تکنیک ها نهایت استفاده را خواهیم برد.”

بازی Deliver Us Mars قرار است در تاریخ 2 فوریه 2023 (13 بهمن 1401) بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ نظر خود را با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید