یک رکورد جدید Red Dead Redemption 2 برای بازیکنان همزمان در رایانه شخصی ثبت کنید

Red Dead Redemption 2 رکورد قبلی خود را برای اکثر بازیکنان همزمان در رایانه شخصی شکست.

بازی Red Dead Redemption 2 سه سال پیش به صورت رسمی منتشر شد و از آن زمان تاکنون گیمرهای زیادی این بازی را تجربه کرده و آن را تحسین کرده اند. حال طبق گزارش جدید Eurogamer، آمار منتشر شده در وب سایت SteamDB نشان می دهد که در تاریخ 3 دسامبر (24 آبان) دقیقاً 66492 بازیکن به طور همزمان Red Dead Redemption 2 را بر روی PC بازی می کردند.

پیش از این، بالاترین آمار در تاریخ 5 دسامبر 2019 (26 دسامبر 2019) با رقمی معادل 55271 بازیکن در همان زمان ثبت شده بود. آمار جدید پخش کننده همزمان رایانه شخصی RDR2 در مقایسه با داده های منتشر شده قبلی، رشد قابل توجه و موفقیت مداوم را نشان می دهد.

شاید یکی از مهم ترین دلایل افزایش این آمار کاهش 67 درصدی بازی در لیست حراج پاییزی پلتفرم استیم باشد. اوایل سال جاری، Take-Two Interactive اعلام کرد که از زمان انتشار بازی تاکنون 45 میلیون نسخه از RDR2 فروخته شده است.

در ماه جولای، Rockstar Games اعلام کرد که به پشتیبانی از Red Dead Online پایان می‌دهد و محتوای جدیدی برای این بازی منتشر نخواهد شد. دلیل این امر تمرکز بیشتر بر روی توسعه و تولید Grand Theft Auto 6 است. یک هفته پس از اعلام، طرفداران رویدادی را برای ادای احترام به Red Dead Online برگزار کردند.

بازی Red Dead Redemption 2 به عنوان پیش درآمد نسخه قبلی این مجموعه، در تاریخ 4 آبان 1397 (26 اکتبر 2018) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد. انتشار این بازی Rockstar با استقبال و تحسین گیمرها و منتقدان مواجه شد.

  کلاس Preacher در تریلر جدید Warhammer 40,000: Darktide رونمایی شد

دیدگاهتان را بنویسید