DLC داستان Ghost برای Modern Warfare 2 احتمالاً در دست توسعه است

طبق گزارش های منتشر شده، به احتمال زیاد شاهد بازگشت Ghost در داستان Call of Duty Modern Warfare 2 خواهیم بود.

سال 2023 احتمالا یکی از عجیب ترین سال ها برای طرفداران Call of Duty است. چرا که پس از مدت ها انتشار سالانه نسخه جدید این سری متوقف می شود و سال آینده شاهد عرضه بازی جدید Call of Duty نخواهیم بود. با این حال، اکتیویژن اعلام کرده است که قصد دارد سال آینده یک سری محتوای پولی جدید برای Call of Duty منتشر کند.

در همین راستا، یک سری اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که این بسته الحاقی پولی متعلق به بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهد بود که علاوه بر محتوای جدید برای چند نفره، بخش جدیدی از کمپین تک نفره را نیز به بازی اضافه خواهد کرد. بخش. حال یکی از اینسایدرهای معروف سری Call of Duty به نام Ralph Velo اطلاعاتی در مورد محتوای جدید قسمت کمپین بازی فاش کرده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط این اینسایدر، یک اسپین آف جدید برای کمپین یا قسمت داستانی Call of Duty این با تمرکز بر شخصیت محبوب Simon the Ghost Riley در حال توسعه است. به نظر می رسد که ساموئل راکین بازیگر Ghost در طول تولید Modern Warfare 2 با Activision در تماس است. ظاهرا موضوع اصلی بحث آنها در خصوص گسترش نقش راکین بوده است.

با تمام این تفاسیر، کمپین Ghost را نمی توان به طور قطع بخشی از بسته الحاقی پولی Modern Warfare 2 در نظر گرفت. همانطور که در این گزارش اعلام شده است که استودیو Infinity Ward قصد دارد محتوای داستانی اپیزودیک با الهام از ساختار بازی The Dark Pictures Anthology منتشر کند. به گونه ای که هر قسمت با تمرکز بر یک داستان و یک شخصیت متفاوت منتشر می شود.

  جزئیات آخرین آپدیت Assassin's Creed Valhalla منتشر شد

پیش از این، جیسون شرایر، روزنامه‌نگار مشهور دنیای بازی‌های ویدیویی در توییتر اعلام کرده بود که وظیفه توسعه بسته الحاقی پولی Modern Warfare 2 بر عهده استودیو Sledgehammer Games خواهد بود.

لازم به ذکر است که هیچ یک از موارد فوق توسط اکتیویژن تایید یا تکذیب نشده است و تمامی این جزئیات ادعاهای لو رفته است. با این حال، Activision احتمالاً برنامه های خود را برای انتشار محتوای پس از MW2 در چند ماه آینده اعلام خواهد کرد. فاش خواهد شد و در آن زمان ما قادر خواهیم بود از صحت یا دروغ بودن گزارش های منتشر شده مطلع شویم.

دیدگاهتان را بنویسید