سری Fallout داستان جدیدی را در دنیای این مجموعه روایت می کند

به نظر می‌رسد که مجموعه تلویزیونی Fallout در دنیایی مشابه سایر بازی‌های ویدیویی این مجموعه می‌گذرد.

اگرچه فیلمبرداری سری Fallout آمازون ماه ها پیش آغاز شد، اما جزئیات زیادی در مورد سریال مورد انتظار Amazon Prime Video منتشر نشده است. حال، تاد هاوارد، کارگردان بازی‌های Fallout 3 و 4، روز چهارشنبه تایید کرد که داستان بازی در دنیایی مشابه سایر بازی‌های این سری خواهد گذشت.

هاوارد همچنین خاطرنشان کرد که برخلاف برخی اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی از بازی‌های ویدیویی در سال‌های اخیر، این مجموعه داستان و اتفاقات نشان‌داده‌شده در بازی‌ها را بازگو نمی‌کند، بلکه داستان شخصیت‌ها و گروه‌های جدید در این دنیای آخرالزمانی را روایت می‌کند. تیم سازنده این سریال خواهد بود. جزئیات فاش شده از پشت صحنه فیلمبرداری این سریال نیز ظاهراً به گوشه هایی از وقایع این سریال در سی و سومین پناهگاه زیرزمینی آخرالزمان اتمی آمریکا اشاره دارد. هاوارد در ادامه توضیح می دهد:

زمانی که باید می شد [این پروژه] چه این یک فیلم بلند باشد، برنامه اولیه این بود که داستان Fallout 3 یا 4 را به تصویر بکشد. اما برای این ایده جدید، فکر ما این بود: “پس بیایید کاری انجام دهیم که در دنیای مشترک Fallout اتفاق بیفتد.” قرار است تاریخ بازی ها را دوباره تعریف کند. هدف ما صرفاً یک منطقه کاملاً مجزا در نقشه بزرگ دنیای Fallout است و قصد داریم داستان جدیدی را تعریف کنیم که تداخلی با سایر رویدادها و قوانین تثبیت شده بازی ها نداشته باشد. البته ممکن است ارجاعات و ارجاعی به بازی ها وجود داشته باشد، اما این پروژه بازگویی آن داستان ها نیست. داستان در یک جهان و جهان مشترک اتفاق می افتد، اما یک اثر منحصر به فرد است و در دنیایی که در آثار قبلی Fallout ایجاد شده بود، گسترش می یابد.

  انتشار GoldenEye 007 برای Xbox و Nintendo Switch تایید شد

اعضای Vault 33 در سری Fallout

هنوز بازیگران نهایی سریال مشخص نشده اند، اما کایل مک لاکلان، الا پورنل و والتون گوگینز از جمله بازیگران اصلی سریال Fallout خواهند بود. گراهام واگنر و ژنو رابرتسون به عنوان مجریان برنامه و جیمز آلتمن، جاناتان نولان، لیزا جوی و تاد هاوارد به عنوان تهیه کننده و نویسنده شناخته می شوند. تاریخ پخش سریال Fallout در آمازون هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می رود تا پایان سال 2023 شاهد انتشار اولین تریلر و تاریخ پخش اولین قسمت از مجموعه Fallout باشیم.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید