امکان انتشار بازی های بیشتر در روز راه اندازی در سرویس پلی استیشن پلاس

با توجه به متن درج شده در زیر متن بازی Divine Knockout، ممکن است در روز اول شاهد انتشار بازی های بیشتری در سرویس پلی استیشن پلاس باشیم.

اگر مشترک سرویس پلی استیشن پلاس در سطح Essential یا Extra هستید، می توانید بگویید که سال خوبی را از نظر عرضه رایگان شاهد هستید. در حالی که انتقاداتی نسبت به لایه پریمیوم که گران ترین اشتراک این سرویس است وجود داشته است، دو سطح پایین این سرویس عملکرد مثبتی داشته اند. شاید بزرگترین انتقاد به این سرویس عدم قرارگیری بازی ها در روز راه اندازی باشد. به خصوص در مقایسه با سایر شرکت های دارای خدمات اشتراک مانند Game Pass.

سونی در زمان راه‌اندازی روی این سرویس کارهایی انجام داد، اما کاربران بیشتر می‌خواهند. Divine Knockout یکی از بازی های رایگان ماه دسامبر برای PlayStation Plus Essential است که در تاریخ 15 دسامبر (6 دسامبر) در این سرویس در دسترس خواهد بود. از آنجایی که در تصویر منتشر شده توسط سونی در زیر این بازی عبارتی تبلیغاتی قرار داده شده است، شاید این بازی و انتشار روز انتشار نشانه ای از عرضه بازی های دیگر در این سرویس در روز عرضه باشد.

ارجاع به عبارت «روز اول انتشار» در زیر لوگوی بازی Divine Knockout برای پلی استیشن پلاس

در پایین تصویر این بازی عبارت «روز اول انتشار» را می بینید که مسلماً یک لوگوی کوچک است و شاید خیلی ها متوجه آن نشده باشند. اما به هر حال یکی از اعضای تیم طراحی گرافیک غول ژاپنی آن را طراحی کرده است. در حالی که این عبارت به خودی خود تضمین نمی کند که آثار روز انتشار بیشتر در سرویس قرار می گیرد، اما به امکان انتشار بیشتر آن آثار اشاره دارد. در غیر این صورت دلیلی برای طراحی لوگو وجود نخواهد داشت.

  پایان فیلمبرداری اره 10 با بازی توبین بل

البته این یک موضوع جزئی است و نمی توان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد. اما جالب است که ببینیم آیا سونی واقعاً قصد دارد تاریخ انتشار بیشتری را در سال 2023 برای سرویس پلاس قرار دهد یا خیر. در آخرین گزارش مالی اعلام شده توسط سونی، درآمد عضویت پلاس افزایش یافته است. با این حال، تعداد مشترکین همزمان اندکی کاهش یافته است و انتظار می رود سونی قصد دارد این روند را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید