امکان تجربه Monster Hunter Rise با سرعت 120 فریم بر ثانیه در PS5 و Xbox Series X

نسخه‌های PlayStation 5 و Xbox Series X Monster Hunter Rise به شما این امکان را می‌دهند که بازی را با وضوح 1080p و نرخ فریم 120 تجربه کنید.

پس از شایعات فراوان، Capcom بالاخره تایید کرد که Monster Hunter Rise برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن عرضه خواهد شد. اثری که بیش از یک سال در انحصار کنسول نینتندو سوییچ بود. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه روی کنسول های نسل نهم بازی کنند. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که کپکام از وجود گزینه گرافیکی دیگری در این نسخه ها خبر داده است.

همانطور که توسط پلی استیشن بلاگ و ایکس باکس وایر تایید شده است، Monster Hunter Rise از رزولوشن 1080p و 120 فریم بر ثانیه روی کنسول های Xbox Series X و PlayStation 5 نیز پشتیبانی می کند. بنابراین اگر نمایشگری دارید که می تواند از آن پشتیبانی کند، می توانید این گزینه را انتخاب کنید. هنوز مشخص نیست که آیا کنسول Xbox Series S نیز به کاربران اجازه می دهد تا بازی را با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند یا خیر.

بازی Monster Hunter Rise در 20 ژانویه 2023 (30 دسامبر 1401) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد. این بازی از همان روز عرضه بر روی Game Pass در دسترس خواهد بود و مشترکین این سرویس می توانند بدون هزینه اضافی آن را امتحان کنند. بسته الحاقی Monster Hunter Rise’s Sunbreak نیز در بهار 2023 برای کنسول ها عرضه خواهد شد.

  توسعه دهنده بازی Yakuza اعتراف می کند که موتور بازی سازی این استودیو قدیمی است

دیدگاهتان را بنویسید