اولین نمایش احتمالی بازی Assassin’s Creed Mirage در نیمه دوم سال 2023

طبق گزارش های اخیر، تاریخ انتشار Assassin’s Creed Mirage در برنامه های داخلی یوبی سافت به نیمه دوم سال 2023 منتقل شده است.

یوبی سافت در اوایل سال جاری بازی Assassin’s Creed Mirage را رسما معرفی کرد. البته این شرکت فرانسوی هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با تاریخ انتشار این بازی مخفی کاری مورد انتظار منتشر نکرده است. یوبی سافت رسما اعلام کرد که قصد دارد Mirage را در سال 2023 عرضه کند. همچنین برخی گزارش ها حاکی از آن است که یوبی سافت ابتدا قصد داشت این بازی را در فوریه سال آینده عرضه کند و سپس بی سر و صدا آن را به تعویق انداخت. حالا گزارش جدیدی به تاخیر افتادن این بازی در پشت درهای بسته اشاره دارد.

زودترین تام هندرسون او در گزارش جدید خود ادعا می کند که تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage اخیراً توسط یوبی سافت به تعویق افتاده است و اکنون یوبی سافت تاریخ انتشار آگوست 2023 را هدف قرار داده است. این تاخیر تقریباً سه سال فاصله بین انتشار Mirage ایجاد می کند. و نسخه نهایی سری، Assassin’s Creed Valhalla.

باسیم در ماموریت بغداد بازی Assassin's Creed Mirage

یوبی سافت اخیرا آخرین به روز رسانی محتوای بازی Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرده است که شامل یک ماموریت جانبی جدید مربوط به نسخه Mirage است. در عین حال، گزارش ها حاکی از آن است که پروژه Codename RED سری Assassin’s Creed نیز با مشکلات توسعه مواجه است. در حالی که ظاهرا کدنام HEXE در وضعیت خوبی قرار دارد، هنوز به تولید کامل نزدیک می شود.

بازی Assassin’s Creed Mirage برای پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود | Xbox Series S در حال توسعه است. این محصول در زمان عرضه با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد.

  نتایج بنچمارک پردازنده Core i9-13900KS فاش شد. تا 15 درصد سریعتر از Ryzen 9 7950X

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید