توصیه PCI-SIG برای انطباق با الزامات رسمی 12VHPWR در ساخت کابل برق

PCI-SIG با صدور بیانیه ای در پاسخ به شکایت علیه انویدیا، به تمامی اعضا توصیه کرد تا تمامی اقدامات لازم را برای تامین امنیت کاربران انجام دهند.

کنسرسیوم PCI-SIG بیانیه‌ای صادر کرد که مستقیماً به این موضوع در پاسخ به شکایتی که علیه انویدیا به دلیل مشکلات کابل برق کارت گرافیک RTX 4090 ارائه شده بود، رسیدگی می‌کند. در این بیانیه، PCI-SIG توصیه می‌کند که همه شرکا در هنگام طراحی الزامات ایمنی و فنی را رعایت کنند. از کابل های 12VHPWR. همه اقدامات لازم را برای در دستور کار نگه داشتن ایمنی کاربر رعایت کرده و انجام می دهد.

اتصال صحیح و نادرست کابل های برق 12VHPWR

کنسرسیوم همچنین تلاش می‌کند تا هرگونه مسئولیتی را رد کند: «به اعضای کنسرسیوم یادآوری می‌شود که مشخصات PCI-SIG اطلاعات فنی لازم برای قابلیت همکاری عمومی، از جمله جزئیات طراحی، روش‌های ساخت، مواد خام، تست ایمنی و عملکرد را فراهم می‌کند. مناسب نیستند.

عنوان پرونده مورد استناد Genova v. شرکت NVIDIA ادعا می کند که نقص فنی در کابل های 16 پین NVIDIA “خطر جدی برق و آتش سوزی” ایجاد می کند. از آن زمان انویدیا تایید کرده است که تنها 50 مورد از مشکلات ذکر شده تاکنون گزارش شده است که ادعا می‌کنند کابل‌های برق ذوب شده و آسیب‌دیدگی پردازنده گرافیکی دارند. سپس اعلام شد که این مشکلات به دلیل اتصال نامناسب و اتصال ناقص کانکتور رخ می دهد. این موضوع در تست های GamersNexus نیز ثابت شد.

  با تأخیر زمان راه اندازی بازی Life بالا

دیدگاهتان را بنویسید