فرار جک رایان در تریلر جدید فصل سوم جک رایان با بازی جان کرازینسکی

تریلر جدید آمازون از فصل سوم سریال جک رایان این فیلم با بازی جان کرازینسکی، که جک رایان در آن نقش آفرینی می کند، منتشر شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از فصل سوم سریال جک رایان منتشر شد. تریلر جدید فصل سوم سریال Tom Clancy’s Jack Ryan بر روی شخصیت جک رایان متمرکز است که در حال فرار است، اکنون سازمان های زیادی به دنبال و دستگیری او هستند و او فقط می تواند به چند دوست قدیمی برای کشف یک موضوع بزرگ اعتماد کند. توطئه و گروهی از افرادی که می خواهند بکشند او است در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، آمازون پوستر جدیدی را نیز برای فصل سوم جک رایان منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید:

پوستر جدید فصل سوم سریال جک رایان

در فصل سوم سریال تام کلنسی جک رایان، جک رایان در حال فرار است و با زمان مسابقه می دهد. جک به اشتباه درگیر یک توطئه بزرگ می شود و اکنون در حال فرار است. جک هم اکنون توسط سیا و جناح سرکش بین المللی که به تازگی با آن روبرو شده است تحت تعقیب قرار می گیرد و مجبور می شود مخفی شود. پس از عبور از اروپا، او سعی می کند زنده بماند و همچنین از یک درگیری جهانی در مقیاس بزرگ جلوگیری کند.

جان کرازینسکی، ابی کورنیش، وندل پیرس، مایکل کلی، بتی گابریل، جیمز کازمو پیتر گینس، نینا هوس، مایکل پنیا و الکسی مانولوف، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال جک رایان حضور یافتند و به ایفای نقش پرداختند. هم ون ویلموت او مسئول ساخت فصل سوم سریال جک رایان است. همچنین سریال Jack Ryan برای فصل چهارم تمدید شده که فصل چهارم این سریال قرار است آخرین فصل آن باشد اما احتمال اسپین آف آن وجود دارد.

  پیش بینی می شود درآمد بازی های VR تا سال 2022 به 1.8 میلیارد دلار برسد

فصل سوم سریال جک رایان چهارشنبه 30 آذر ماه سال جاری (30 آذر) از سرویس استریم پرایم ویدیو پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید