فروش کارت گرافیک RTX 4080 از تجار با قیمت مصوب

به نظر می رسد پس از عدم استقبال خوب از کارت گرافیک RTX 4080، اکنون نمایندگی ها راضی به فروش این محصولات به خریداران حتی با قیمت مصوب MSRP شده اند.

فروش ضعیف کارت گرافیک RTX 4080 تقریبا بر هیچکس پوشیده نیست و این پیشنهاد گران قیمت انویدیا نتوانسته جای خود را در میان جامعه کاربران بازی و حتی کاربران حرفه ای و گران قیمت محصولات انویدیا باز کند. قیمت نامتناسب و تفاوت قابل توجه در سطح عملکرد در مقایسه با مدل پرچمدار RTX 4090 باعث شده تا عموم مردم آن را دوست نداشته باشند.

فروش RTX 4080 16GB با قیمت مصوب

در واقع، با عرضه محصولات جدید، همه انتظار داشتند که با عرضه های مقرون به صرفه تر و قدرتمندتر مواجه شوند، اما با لغو عرضه مدل ارزانتر 899 دلاری 4080، انویدیا در واقع هر دو مدل سری RTX 40 را با قیمتی بالاتر از 1200 دلار عرضه کرد. به بازار عرضه کند

حال به نظر می رسد ریسک خرید RTX 4080 در زمان عرضه چندان برای معامله گران موفقیت آمیز نبوده و حتی برخی از آنها با فروش کارت گرافیک مذکور با قیمت مورد تایید انویدیا موافقت کرده اند. از سوی دیگر حجم خریدهای بازگردانده شده توسط کارگزاران به تامین کنندگان به حدی بود که برخی منابع گزینه بازپرداخت وجه به خریداران را حذف کردند.

اکنون که کارت گرافیک RTX 4080 همچنان وارد بازار می شود و سری 7900 AMD نزدیک می شود، خرده فروشان باید تصمیم سختی بگیرند و با کاهش پیشنهادات خود، از شر موجودی قدیمی خود خلاص شوند.

  دوو محصول جدیدی را به بازار معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید