معرفی هالک به‌عنوان قهرمان نهایی فیلم خورشید نیمه‌شب مارول در زمان عرضه

هالک به عنوان آخرین شخصیت حاضر در زمان عرضه بازی خورشید نیمه‌شب مارول به نمایش در می‌آید.

استودیوی Firaxis Games اکثر شخصیت های بازی را تشکیل می دهد کمپانی Marvel’s Midnight Suns بازی Ghost Rider’s Blade را معرفی کرد. اما در عین حال گفت که شخصیت دیگری هم هست که هنوز معرفی نشده است. مشخص نبود که این شخصیت می تواند داستان بازی را خراب کند یا نه و حالا بالاخره مشخص شد که این شخصیت مرموز کسی نیست جز هالک.

صفحه توییتر بازی در مورد این شخصیت نوشته است: «بهترین راز ما که هیچ کس از آن خبر ندارد بالاخره فاش شد! “هالک در روز پرتاب راه خود را به خورشید نیمه شب می یابد.” علاوه بر این، این صفحه تصویری از این قهرمان بی رحم را منتشر کرده است که به سمت دوربین می پرد و در مورد معرفی خود شوخی می کند. هالک در تریلرهای قبلی نمایش داده شده است، بنابراین معرفی او چندان برای طرفداران تعجب آور نیست.

هالک در فیلم خورشید نیمه شب مارول

در این تریلر، او تحت تاثیر لیلیث، ضدقهرمان بازی قرار داشت و مشخص نبود که آیا او قابل بازی است یا در روز عرضه در میان شخصیت ها قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال، Venom در همان تریلر نمایش داده می شود. با این حال، از طریق بسته های الحاقی پس از انتشار قابل پخش است. استودیو Firxis استریمی برای هالک برگزار کرد و برخی از قابلیت های آن را توضیح داد.

توسعه دهندگان گفتند که او تقریباً خیلی قوی است زیرا اواخر بازی در دسترس قرار می گیرد. او توانایی خاصی به نام Rage دارد که وقتی فعال می شود در هنگام آسیب دیدن قوی تر می شود. بازیکنان هنگام حمله این خشم را مصرف می کنند، که منبع دیگری است که باید مراقب آن بود. حملات او نیز تقریباً قوی است. اما به دلیل نیاز زیاد به منابع، تعادل برقرار شده است.

  شایعه: Ark 2 تا سه سال پس از انتشار روی Game Pass باقی خواهد ماند

بازی Marvel’s Midnight Suns روز گذشته به طور رسمی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر شد. علاوه بر این، نسخه های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ متفاوتی عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید