CD Projekt رکورد بهترین عملکرد درآمدی را در سه ماهه سوم سال مالی ثبت کرد

به لطف فروش بهتر از حد انتظار Cyberpunk 2077، به نظر می رسد عملکرد مالی CD Projekt Red در سه ماهه سوم سال جاری تاکنون استثنایی بوده است.

هفته گذشته، مجموعه CD Projekt با انتشار آمار و گزارش هایی از عملکرد این شرکت در سه ماهه سوم سال مالی 2022، عملکرد بالاتر از حد انتظار Cyberpunk 2077 و سایر محصولات عرضه شده توسط این مجموعه را اعلام کرد. پیتر نیروباویچ، مدیر مالی پروژه سی‌دی، می‌گوید که انتشار انیمه Cyberpunk Edgerunners در سه ماهه گذشته در نتفلیکس، فروش و علاقه مخاطبان را به Cyberpunk 2077 بسیار بهبود بخشیده است.

نیروباویچ گفت که فروش این بازی در بازه زمانی حدود دو ساله از مرز 20 میلیون نسخه گذشت که باعث افتخار سازندگان و سازندگان این بازی و تقویت روحیه آنها در استودیو CD Projekt شد. آدام کیچیسکی، مدیرعامل و رئیس کل این شرکت نیز به بازخورد خریداران از برخی پلتفرم های فروش بازی اشاره کرد و اعلام کرد که میزان رضایت بازیکنان از این محصول از 90 درصد گذشت.

بر اساس آمارهای مالی که سی دی پراجکت با سهامداران این شرکت به اشتراک گذاشته است، درآمد حاصل از این مجموعه در این سه ماهه به 246 میلیون زلوتی لهستان یا حدود 55 میلیون دلار آمریکا رسیده است که بخش زیادی از آن ناشی از فروش استثنایی نهم بوده است. نسخه نسل Cyberpunk. 2077 اتفاق افتاد. طبق آمار فروش این بازی نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد رشد داشته است.

والپیپر انیمه Cyberpunk: Edgerunners

در ادامه مشخص شد که میزان سود خالص عملیاتی این گروه در این دوره خاص حدود 99 میلیون زلوتی (کمی کمتر از 22 میلیون دلار) بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 504 درصد افزایش داشته است. بدین ترتیب میزان سود خالص گروه سی دی پراجکت نسبت به کل درآمد این شرکت حدود 2.40 درصد است و میزان درآمد شرکت سی دی پراجکت رد که تنها بر روی توسعه و عرضه بازی تمرکز دارد، برآورد شده است. در حدود 47 درصد.

  حضور کوین بیکن در اولین تریلر فیلم کریسمس Guardians of the Galaxy. اعلام تاریخ پخش

نیروباویچ همچنین اشاره کرد که سه ماهه سوم هر سال مالی معمولا ضعیف ترین سه ماهه هر سال مالی در نظر گرفته می شود، اما به لطف فروش غیرمنتظره Cyberpunk 2077 در آن بازه زمانی، امسال شاهد قوی ترین عملکرد مالی CD Projekt بودیم. این سه ماهه مالی. نسبت به سال کامل در همین حال، همچنین تأیید شده است که مراحل توسعه بسته الحاقی بزرگ دنیای سایبرپانک Phantom Liberty که تابستان گذشته شاهد آن بودیم، همچنان قوی است و بسیاری از نیروی کار بزرگ شرکت مشغول ساخت این پروژه برای انتشار تاریخ نامشخص سال 2023 هستند.

لوگوی بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077

سایر اعضای پروژه سی دی مانند قبل در پروژه های دیگری مانند آپدیت نسل نهم بازی Witcher 3، قسمت بعدی سری Witcher که در حال حاضر با نام رمز Polaris شناخته می شود، پروژه بازسازی قسمت اول The Witcher توسعه بازی کارتی GWENT و براندازهای آن و در نهایت آنها در حال کار بر روی انتشار به روز رسانی های جدید و رفع باگ های Cyberpunk 2077 هستند. در ماه های اخیر شاهد انتشار آپدیت های بزرگ و موثر برای این بازی بوده ایم. که علاوه بر رفع باگ ها و ایرادات گرافیکی بازی، مواردی مانند پشتیبانی از فناوری FSR 2.0 مبتنی بر هوش مصنوعی AMD برای کنسول های نسل نهم و موارد مربوط به سری Edgerunners را در دنیای این بازی اضافه کرد.

هنوز جزئیات بیشتری از الحاق Phantom Liberty اعلام نشده است، اما ظاهرا این بسته الحاقی علاوه بر یک منطقه بزرگ متفاوت در Night City، شخصیت ها و نیروهای جدیدی را به دنیای بازی اضافه می کند. سازندگان بازی همچنین حضور جانی سیلورهند با بازی کیانو ریوز را در این قسمت داستانی تایید کردند و اعلام کردند که بازیکنانی که طرفدار الحاقات اصلی The Witcher 3: Wild Hunt هستند نیز از این بسته الحاقی داستانی لذت خواهند برد. این DLC همچنین آخرین پروژه ای خواهد بود که با موتور گرافیکی انحصاری این شرکت به نام RED Engine قبل از شروع استفاده از موتور Unreal Engine 5 برای تمامی بازی های توسعه یافته در این سری ساخته می شود.

  Huawei Watch GT3 Pro و Huawei Wristband 7 معرفی شدند

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید