اعلام شروع تست آلفای Warhammer 40,000: Rogue Trader

Owlcat Games شروع تست آلفا را برای بازی استراتژیک RPG Warhammer 40,000: Rogue Trader اعلام کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Owlcat Games از آغاز تست آلفای بازی استراتژیک نقش آفرینی Warhammer 40,000: Rogue Trader در تاریخ 7 دسامبر خبر داده است. در حال حاضر مشخص نیست که کدام بخش از بازی در طول تست آلفا در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

Owlcat Games در توییتی جدید اعلام کرد که بازیکنان باید یکی از نسخه‌های Digital Developer Pack یا نسخه Collector’s بازی را خریداری کنند تا به تست آلفا دسترسی پیدا کنند. با توجه به اینکه این بازی هنوز برای پیش فروش در استیم موجود نیست، برای دریافت آن باید به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید.

پیش از این چندین تریلر برای نشان دادن جنبه های مختلف Warhammer 40,000: Rogue Trader منتشر شده است. جدیدترین تریلر این بازی نیز برای اولین بار گیم پلی آن را به نمایش گذاشت. بازی بازیکنان را در برابر ماشین‌های قدیمی Xenos، ریاکاران و هیولاهای Warp قرار می‌دهد. در طول داستان، گیمرها با جناح ها و شخصیت های مختلفی از دنیای Warhammer 40000 مانند Word Bearer و Heinrichs van Kalox مواجه خواهند شد.

Owlcat Games هنوز تاریخ انتشار Warhammer 40,000: Rogue Trader را اعلام نکرده است، اما این ماجراجویی استراتژی در هنگام عرضه روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها قرار خواهد گرفت.

  "Redmi 10A" در Geekbench و FCC دیده شد

دیدگاهتان را بنویسید