انتشار اولین پوستر فیلم DC Blue Beetle

برادران وارنر اولین پوستر رسمی DC Universe Blue Beetle را در حاشیه کامیک کان برزیل امسال منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین پوستر فیلم سوسک آبی منتشر شد. این پوستر در حاشیه رویداد CCXP امسال منتشر شد، جایی که در واقع لوگوی رسمی Blue Beetle فیلم را می بینیم که همانطور که انتظار می رفت یک طرح سوسک آبی است. انتظار می رود که تصاویر بیشتری از سوسک آبی در جریان کامیک کان برزیل امسال منتشر شود، اما قبل از آن، می توانید پوستر رسمی فیلم را ببینید:

اولین پوستر فیلم سوسک آبی

زولو مریخونیا در نقش جیمی ریس، با نام مستعار The Blue Beetle، سوزان ساراندون مانند ویکتوریا کورد، برونا مارکزین، بلیسا اسکوبدو، هاروی گیلان، جورج لوپز، رائول تروخیلو، الپیدیا کاریلو، آدریانا بارازا و دامیان آلکازار، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سوسک آبی حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. در دنیای کمیک، شخصیت جیمی ریس از کیت گیفن، جان راجرز و کالی همنر او که در سال 2006 خلق شد، اولین بار در شماره سوم کمیک Infinite Crisis معرفی شد.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دی سی

فرشته مانوئل سوتو او با سابقه کارگردانی فیلم شاهان شهر جذابیت، کارگردانی فیلم سوسک آبی را بر عهده گرفت و همچنین گرت دنت الکوسر، نویسنده بازسازی Scarface وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم از دنیای دی سی را بر عهده دارد. فیلم سوسک آبی اولین فیلم در دنیای دی سی خواهد بود که بر روی ابرقهرمان آمریکای لاتین تمرکز دارد.

فیلم سوسک آبی قرار است در تاریخ 18 آگوست 2023 (27 اوت 1402) اکران شود.

  سرویس پخش رایگان فیفا پلاس راه اندازی شد

دیدگاهتان را بنویسید