بازماندگان در دومین تریلر سریال The Last of Us با تهدیدهای بیشتری روبرو هستند

شبکه HBO دومین تریلر از سریال موردانتظار لایو اکشن The Last of Us با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که دومین تریلر سریال اکشن The Last of Us (The Last of Us) شبکه HBO با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی به اشتراک گذاشته شده این تریلر تهدیدهای بسیاری را که جول و الی در دنیای پسا آخرالزمانی سریال با آن روبرو هستند نشان می دهد. فصل اول این اقتباس تلویزیونی قرار است در 15 ژانویه 2023 پخش شود.

دانلود ویدیو آپارات

شبکه HBO در خلاصه سریال The Last of Us می نویسد: «داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن می گذرد. یک بازمانده سرسخت به نام جول استخدام می شود تا الی، دختری 14 ساله را از یک منطقه خالی از سکنه قرنطینه بیرون بیاورد. چیزی که در دره کار ساده ای به نظر می رسد به زودی به یک سفر احساسی و خشونت آمیز تبدیل می شود و آنها باید از سراسر ایالات متحده عبور کنند و برای بقا فقط به یکدیگر تکیه کنند.

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی در نقش الی، آنا ثورو مثل تس، گابریل لونا مثل تامی مرل دندریج مثل مرلین نیکو پارکر مثل سارا نیک آفرمنمانند قبض ماری بارتلت مثل فرانک طوفان رید مثل رایلی لامار جانسون به عنوان هنری کوین وودارد مثل سام ملانی لینسکی مثل کیتلین، جفری پیرس مثل پری گراهام گرین در نقش مارلون و الین مایلز در نقش فلورانس از جمله بازیگران سریال The Last of Us هستند.

  آیفون 15 پرو اسلات سیم کارت نخواهد داشت؟!

نیل دراکمن، کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا زبانیچ آنها قسمت های مختلف سریال The Last Of Us را کارگردانی کردند و فیلمنامه را نوشتند کریگ میسون با همکاری نیل دراکمن. کریگ میسون در گذشته گفته بود که اقتباس تلویزیونی به بازی‌های این سری وفادار می‌ماند و در عین حال ایده‌های عالی استفاده‌نشده‌ای را نیز در خود جای داده است که Naughty Dog در اولین بازی این سری فرصت اجرای آن‌ها را نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید