تاریخ کراس اوور Lost Ark با سری Witcher اعلام شد

با اعلام استودیو Smilegate، بازیکنان Lost Ark می‌توانند در ژانویه سال آینده این رویداد متقاطع را با سری The Witcher تجربه کنند.

طبق گفته Smilegate، بازیکنان غربی Lost Ark به زودی می توانند در یک رویداد متقاطع با سری The Witcher شرکت کنند. این رویداد هفته گذشته برای بازیکنان کره ای Lost Ark برگزار شد و سایر بازیکنان می توانند در ژانویه 2023 کراس اوور را تجربه کنند.

داستان این رویداد از آنجا شروع می شود که در جزیره پناهگاه گرگ سفید جشنی برگزار می شود و ناگهان گردابی جادویی همه چیز را به هم می زند. حالا بازیکنان باید راز این گرداب را کشف کنند و در طول مسیر با شخصیت هایی از سری Witcher مانند Geralt، Ciri، Yennefer، Tris و Dandelion آشنا شوند.

شخصیت های سری Witcher

به مناسبت این رویداد، آیتم‌های تزئینی جدید با تم ویچر در فروشگاه بازی Lost Ark در دسترس خواهند بود و بازیکنان شرکت‌کننده در این رویداد به انواع اسکار، نقشه‌ها، سازه‌های Stronghold، شکلک‌ها و غیره دسترسی خواهند داشت.

سپس استودیو Smilegate اعلام کرد که اطلاعات بیشتری درباره تاریخ دقیق این رویداد و آیتم‌های ویژه درون بازی در ژانویه 2023 به اشتراک خواهد گذاشت. تا آن زمان، بازیکنان Lost Ark می‌توانند از کلاس‌های Brelshaza Legion Raid و Summoner به همراه بسیاری از فعالیت‌های جدید دسامبر لذت ببرند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  YouTube دیگر تعداد ویدیوهای دوست نداشتنی را نشان نخواهد داد

دیدگاهتان را بنویسید