تلاش برای سرنگونی امپراتوری در تریلر جدید سریال The Witcher: Blood Origin

نتفلیکس تریلر و پوستر جدیدی را برای پیش درآمد سریال The Witcher: Blood Origin به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شبکه آنلاین نتفلیکس تریلر و پوستر جدیدی از سریال The Witcher: Blood Origin در Comic Con Brazil (CCXP) به اشتراک گذاشته است. این سری RPG پیش پرداخت میشل یو داستان 7 غریبه را روایت می کند که با هم متحد می شوند تا یک امپراتوری را سرنگون کنند. این سریال کوتاه قرار است در 25 دسامبر پخش شود.

دانلود از آپارات

این سریال به ماجراهای 3 شخصیت مختلف می پردازد: لارنس اووارین، بازیگر وایکینگ ها در نقش فیال، جنگجوی قبیله ای جنگجو که قسم خورده از پادشاه محافظت کند. شانگ چی و افسانه ده حلقه با بازی میشل یوه در نقش شیان، آخرین عضو قبیله عشایری. سوفیا براونمارسلا بازیگر سریال در نقش ایل، مبارزی که صدای یک الهه را دارد.

سریال 6 قسمتی The Witcher: Blood Origin وقایع 1200 سال قبل از اتفاقات سریال اصلی در دنیای الف ها را پوشش می دهد. نتفلیکس در خلاصه داستان این سریال می نویسد: «این نمایش داستان فراموش شده خلقت اولین جادوگر و اتفاقاتی را روایت می کند که به رویداد برخورد دنیاها یا تلاقی قلمروها منجر می شود. اتفاقی مرموز که دیوارهای جداکننده بین دنیاهای مختلف را شکست و باعث شد دنیای هیولاها، انسان ها و الف ها با هم ادغام شوند.”

راننده مینیبازیگر فیلم “شبح اپرا” (فانتوم اپرا) لنی هنریبازیگر هری پاتر و زندانی آزکابان میرن مکبازیگر سریال The Nest ناتانیل کورتیسبازیگر سریال گناه است (گناه) دیلن مورانبازیگر اهل ناتینگهیل جیکوب کالینز-لویبازیگر فیلم The True Story of Kelly Gang و بله یک رمانبازیگر فیلم Capture از دیگر بازیگرانی است که در مینی سریال The Witcher: Blood Origin بازی می کند.

  نمودار فروش هفتگی بریتانیا: The Last of Us Part 1 در صدر جدول قرار گرفت

پوستر سریال The Witcher: Blood Origin

دکلن دی بارا او به عنوان تهیه کننده اجرایی و مجری سریال Witcher: Bloodline و سارا اوگرمن و ویکی جوسون آنها مسئولیت مدیریت بخش های مختلف آن را بر عهده دارند. لورن اشمیت هیتریچمجری سریال The Witcher جیسون براون، تومک باگینسکی و جارک ساکو پلاتیج فیلمز نیز از دیگر تهیه کنندگان اجرایی این مجموعه است. آندری ساپکوفسکینویسنده لهستانی رمان ویچر به عنوان مشاور در این پروژه کار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید