ثبت 3 اثر انگشت به طور همزمان بر روی نمایشگرهای OLED سامسونگ

به نظر می رسد که اثر انگشت سه انگشت روی نمایشگرهای OLED سامسونگ در سال 2025 یک ارتقاء امنیتی بزرگ خواهد بود. سامسونگ این ایده را به عنوان یک تجربه همه کاره توسعه داد.

ثبت 3 اثر انگشت به طور همزمان بر روی نمایشگرهای OLED سامسونگ
شایعه شده است که سامسونگ در حال کار بر روی راهی برای ایمن تر کردن اسکنر اثر انگشت است. یکی از پیشرفت هایی که این شرکت به دنبال آن است، استفاده از یک اسکنر اثر انگشت بزرگتر با قابلیت اسکن چندین انگشت به طور همزمان است.

ISORG یک شرکت فرانسوی است که حسگرهای اثر انگشت را برای گوشی‌های هوشمند تولید می‌کند. مدیرعامل این شرکت، دیتر می، اخیراً در مصاحبه ای گفته است که سامسونگ به زودی می تواند این فناوری را برای نمایشگرهای OLED خود عرضه کند.
سئو کول

سامسونگ قبلاً اعلام کرده بود که این فناوری که با نام All-in-One feel شناخته می‌شود، در پنل‌های OLED 2.0 خود در دسترس خواهد بود. استفاده از سه اثر انگشت به طور همزمان برای تأیید هویت یک کاربر تلفن هوشمند می تواند معادل 2.5×10^9 یا 2.5 میلیارد برابر امن تر از استفاده از یک اثر انگشت باشد. ایده این است که پنل نمایش جدید اجازه می دهد تا از کل صفحه برای اسکن سه انگشت به طور همزمان استفاده شود.

مدیرعامل ISORG می‌گوید انتظار دارد سامسونگ تا سال 2025 پنل‌های OLED 2.0 را عرضه کند. او در مصاحبه‌ای با OLED-inc گفت که انتظار ندارد اپل متعهد به انجام چندین اسکن اثر انگشت شود زیرا مدل‌های جدید آیفون به Face ID متکی هستند.

  وضعیت انتشار رایانه قابل حمل Steam Deck بهبود یافته است

در نتیجه، انتظار می‌رود سامسونگ نه تنها اولین سازنده گوشی باشد که اسکن اثر انگشت چندگانه را ارائه می‌کند، بلکه پیشرو صنعت گوشی‌های هوشمند در سنسور All-in-One است.

البته در حال حاضر کارشناسان و صنعت پذیرفته اند که استفاده از 1 حسگر اثر انگشت برای موارد بسیار حساس مانند پرداخت های مالی کاملاً کافی است.

به نظر شما اولین گوشی مجهز به حسگر اثر انگشت کدام بود؟ 5S آیفون؟ نه، متاسفم، این چیزی نیست که شما فکر می کنید. در واقع Geshi Pantech GI100 اولین استفاده از این روش بیومتریک را در سال 2004 معرفی کرد.

خوب، اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش لمسی و اسکنر اثر انگشت چطور؟ باید آیفون 5s باشد، درست است؟ نه! این نام مستعار موتورولا ATRIX 4G (از سال 2011) است.

اپل شرکت بیومتریک AuthenTec را در سال 2012 به قیمت 356 میلیون دلار خریداری کرد. یک سال بعد، iPhone 5s به اولین آیفون با تاچ آیدی تبدیل شد و اکنون به نظر می رسد که سامسونگ اولین شرکتی است که اسکن اثر انگشت چندگانه AIO را ارائه می دهد که امنیت داده های گوشی شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید