ساخت فیلم لایو اکشن بر اساس بازی سیفو با همکاری نویسنده فیلم های جان ویک

استودیو SlowClap با همکاری Story Kitchen اقتباس سینمایی سیفو را تولید می کند که دریک کولستاد وظیفه نگارش فیلمنامه آن را بر عهده دارد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که یک فیلم لایو اکشن برای بازی هیجان انگیز هنرهای رزمی استودیو اسلوکلپ، سیفو، در دست تولید است. به گزارش رسانه ددلاین، فیلمنامه این فیلم اقتباسی از دریک کولستادنویسنده فیلم های جان ویک وارد عرصه نویسندگی می شود.

برای تولید Sipho، ScooClap با Story Kitchen همکاری کرد که دریک کولستاد را موظف به تولید اقتباس دیگری از بازی کرد. نویسنده فیلم های جان ویک بر روی اقتباس سینمایی Streets Of Rage کار می کند و همچنین در حال نوشتن فیلمنامه سری Splinter Cell یوبی سافت است.

Sifu اخیراً به‌روزرسانی پاییز خود را میزبانی کرده است. این به روز رسانی قابلیت Replay Editor را به بازی اضافه می کند که به بازیکنان اجازه می دهد تا به طور دقیق تکرارهای بازی را ویرایش کنند و فیلمی کوتاه از بهترین مبارزات بسازند. یک آپدیت زمستانی نیز برای بازی Sifu در نظر گرفته شده است. با این حال مشخص نیست چه زمانی منتشر خواهد شد. البته اکنون می دانیم که حالت Arena در آپدیت زمستانی به بازی اضافه خواهد شد.

سیفو یک داستان انتقام کلاسیک را روایت می کند، اما بزرگترین جذابیت آن مبارزات کونگ فوی بی نظیر است. به خصوص که می توانید از آیتم های محیطی در طول نبردها استفاده کنید و از آنها برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه بازی سیستم پیری است که در آن شخصیت اصلی هر بار که می میرد پیر می شود. با افزایش سن، حملات شما قوی تر می شوند، اما در مقابل، نوار سلامتی شما کاهش می یابد.

  گوشی معرفی نشده شیائومی 12 در مترو دیده شد!

دیدگاهتان را بنویسید