سامسونگ امنیت اسکنر اثر انگشت خود را 2.5 میلیارد برابر افزایش داده است!


خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

وب سایت خبری SamMobile که یکی از منابع نزدیک به سامسونگ است، در گزارش جدید خود مدعی شده است که این شرکت کره ای در حال حاضر روی بهبود امنیت اسکنر اثر انگشت خود کار می کند. یکی از پیشرفت‌های اصلی این برند، جایگزینی اسکنر اثر انگشت کوچک با یک ناحیه اسکن کوچک، با یک اسکنر اثر انگشت منفرد اما بزرگ‌تر است که می‌تواند چندین اثر انگشت را به طور همزمان اسکن کند و طبق گزارش‌ها، منطقه بزرگ‌تری برای اسکن خواهد داشت. با دی جی همراه باشید.

به گفته Deiter May، مدیرعامل ISORG فرانسه، سامسونگ ممکن است به زودی فناوری اسکن اثر انگشت خود را در پنل‌های OLED آینده بگنجاند. برای اطلاع باید بگوییم که ISORG یک شرکت تولید کننده اسکنر اثر انگشت برای گوشی های هوشمند است. علاوه بر این، سامسونگ قبلاً فاش کرده است که نسل بعدی پنل‌های OLED 2.0 از این فناوری لمسی All-in-One استفاده خواهند کرد. در این فناوری جدید، هویت کاربر گوشی هوشمند را می توان با سه اثر انگشت به طور همزمان تأیید کرد که 2.5 میلیارد برابر امنیت بیشتری نسبت به استفاده از یک اثر انگشت دارد! ایده پشت این فناوری جدید استفاده از کل صفحه نمایش برای اسکن سه انگشت به طور همزمان است.

اسکنر اثر انگشت

طبق گزارش ماه می ISORG، احتمالا تا سال 2025، سامسونگ پنل های OLED 2.0 را عرضه خواهد کرد. از آنجایی که مدل‌های جدید آیفون به Face ID متکی هستند، مدیرعامل این شرکت در مصاحبه‌ای با OLED-inc گفت که پیش‌بینی نمی‌کند اپل وارد حوزه اسکن اثر انگشت چندگانه شود. در نتیجه، انتظار می‌رود که سامسونگ بر صنعت گوشی‌های هوشمند در سنسور همه کاره تسلط داشته باشد، علاوه بر این، اولین سازنده تلفنی باشد که امکان اسکن اثر انگشت چندگانه را فراهم می‌کند.

  Mostbet Casino India

بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ گوشی های هوشمند قبلاً ایمنی فناوری اثر انگشت فعلی را تأیید کرده اند و ما واقعاً با هیچ مشکل امنیتی مهم ناشی از فناوری اثر انگشت روبرو نشده ایم. گفته می شود فناوری آینده سامسونگ حدود 2.5 میلیارد برابر از مدل فعلی ایمن تر است که پیشرفت بسیار بسیار بزرگی در امنیت گوشی های هوشمند است.


دیدگاهتان را بنویسید