سایمون پگ برای فصل چهارم به The Boys بازگشت

سایمون پگ برای ایفای مجدد نقش خود در فصل چهارم پسران بازخواهد گشت. همچنین بازیگران بیشتری نیز به این سریال اضافه شده اند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و همانطور که وب سایت Deadline گزارش داده است، ستاره Shaun of the Dead Simon Pegg برای بازگشت به فصل چهارم The Boys قرارداد امضا کرده است. این بازیگر در این سریال نقش پدر هیویی را بر عهده داشت. از سوی دیگر سه بازیگر جدید به فصل چهارم سریال مذکور اضافه شده اند. رزماری دی ویت بازیگر سریال “پله” راب بندیکت از سریال سوپرنچرال و الیوت نایت به فصل جدید سریال پسران پیوست.

والپیپر فصل سوم سریال پسران

رزماری دی ویت او در فصل چهارم نقش مادر هیوی را بازی خواهد کرد. سایمون پگ او در گذشته تمایل خود را برای حضور دوباره در این سریال آشکار کرده بود. داستان این سریال حول محور ابرقهرمانانی است که اعضای گروه The Seven هستند. این افراد در جامعه بسیار محبوب هستند و به اندازه سیاستمداران تأثیرگذار هستند. این گروه با سوء استفاده از قدرت های مافوق بشری، اتفاقات جالبی را در این سریال رقم زدند و همین امر باعث می شود که گروه پسران به رهبری بوچر به دنبال کشف رازهای تاریک ابرقهرمانان مذکور باشند.

جک کواید، کارل اربن، آنتونی استار، جسی اشر، لاز آلونسو، کارن فوکوهارا، چیس کرافورد و کولبی مینیفی او بخشی از لیست طولانی بازیگران پسران است که در آن بازی کرده اند. از طرفی در فصل سوم این سریال حضور سوید جنسن اکلس ما ستاره سوپرنچرال در نقش پسر سرباز بودیم. اریک کریپکه، ایوان گلدبرگ و ست روگن وظیفه ساخت این سریال که بر اساس مجموعه کتاب های مصور ساخته شده است گارث انیس و داریک رابرتسون آماده است، آنها پاسخ می دهند.

  کرم هایی که چراغ راهنمایی را دنبال می کنند

به نظر شما عزیزان فصل های قبلی این سریال را تماشا کرده اید چه انتظاری از فصل چهار دارید؟ نظرات و نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید