علاقه کریستوفر جاج به بازی کریتوس در سریال God of War

کریستوفر جاج صداپیشه کریتوس در بازی های God of War نقش این شخصیت را در سریال God of War بازی خواهد کرد. علاقه نشان داده است.

در حال حاضر پروژه‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی و تلویزیونی زیادی در دست ساخت هستند و سریال God of War یکی از مواردی است که مدت‌هاست در اخبار منتشر شده است. آمازون احتمالاً این سریال را تولید خواهد کرد و گفته می شود که در حال مذاکره نهایی با بخش تلویزیون سونی پیکچرز است. علاوه بر این، پروژه های اقتباسی Fallout و Mass Effect نیز در دست ساخت هستند. حال به نظر می رسد با وجود زمان زیادی که تا نهایی شدن و شروع مراحل تولید این اثر باقی مانده، کریستوفر قاضی صداپیشه کریتوس در سری بازی های God of War برای ایفای نقش این شخصیت ابراز علاقه کرده است. .

در میان بحث های طرفداران در مورد اینکه چه کسی می تواند کریتوس را در دنباله احتمالی خدای جنگ بازی کند، قاضی تمایل خود را برای انجام این کار ابراز کرد. زمانی که شایعات این سریال برای اولین بار منتشر شد، بسیاری از طرفداران تریپل اچ یا پل مایکل لوک، کشتی گیر حرفه ای آمریکایی را یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این نقش معرفی کردند.

کریتوس در بازی Rannarok

یکی دیگر از کاندیدای احتمالی دوباره یک کشتی گیر حرفه ای WWE است براون استرومن است (براون استرومن). با این حال، برخی افراد معتقدند که با وجود ظاهر مناسب Monster Among Men برای این نقش، مشخص نیست که آیا او مهارت های لازم دیگر از جمله مهارت های بازیگری مناسب این شخصیت محبوب را خواهد داشت یا خیر. حالا عده ای از طرفداران می گویند در حضور کریستوفر جاج که در دو بازی قبلی این مجموعه صداپیشگی کریتوس را بر عهده داشت و ارتباط تنگاتنگی با نقش این شخصیت دارد، گزینه های دیگر نباید مهم باشد.

  چگونه با سرمایه کم و دانش اقتصادی کسب درآمد کنیم؟

قاضی در پاسخ به توئیت ارسال شده، عبارت “شرکت امضا” را نوشت تا ارتباط خود را با علاقه هواداران اعلام کند. البته این ایده مخالفانی هم دارد. افرادی که سن، وضعیت جسمانی و شاید بحث برانگیزترین رنگ پوست او را برای این نقش نامناسب می‌دانند. کریتوس در بازی های God of War سفید پوست است، اما این ربطی به محل تولد او ندارد. پس از یک نفرین ابدی، پوست کریتوس از خاکستر اعضای خانواده اش سفید شد و به این ترتیب به او لقب روح اسپارت داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید