نقش لنس ردیک در دومین فیلم بالرین

لنس ردیک در نقش شارون، صاحبخانه هتل کانتیننتال، در بالرین، اسپین آف مجموعه جان ویک، دوباره بازی می کند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم لنس ردیک برای بازی در بالرین، اسپین آف سری فیلم های جان ویک قرارداد امضا کرده است. این بازیگر 59 ساله آمریکایی در این فیلم نقش شارون، لابی گر هتل کانتیننتال را بازی می کند. چندی پیش لاینزگیت این موضوع را تایید کرد ریوز کیانو، ایان مک شین و آنجلیکا هیوستون در این فیلم به آنا د آرماس آنها ملحق می شوند.

لن وایزمنکارگردان Live Free or Die Hard در حال هدایت اسپین آف بالرین و نوشتن فیلمنامه است. شی هاتون، نویسنده فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead). در ابتدای سال جاری آنا د آرماس این را بیان کرد شوید زمردکارگردان و فیلمنامه نویس فیلم زن جوان امیدوار کننده برای بهبود فیلمنامه به این پروژه پیوست.

اریکا لی، واسیلی ایوانیک و چاد استاهلسکی آنها به عنوان تهیه کننده فیلم “بالرین” کار می کنند. فیلمبرداری این اسپین آف هم اکنون در پراگ در حال انجام است و تا 5 فوریه 2023 (16 فوریه 1401) ادامه خواهد داشت. اریکا لی در بیانیه جدیدی درباره پیوستن لنس ردیک به بالرین گفت: “شارون بخشی جدایی ناپذیر از دنیای جان ویک است. مایه خوشحالی است که ردیک به ایفای نقش در این سریال ادامه خواهد داد.”

این اسپین آف از سری فیلم های جان ویک ماجراهای یک قاتل جوان با بازی آنا دی آرماس را دنبال می کند که از مهارت های خود برای انتقام از قاتل خانواده اش استفاده می کند. این فیلم تنها پروژه تولید مجموعه جان ویک نیست و در آینده باید منتظر دیدن فیلم John Wick: Chapter 4 و The Continental باشیم.

  بودجه آواتار 2 نزدیک به 400 میلیون دلار در چین اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید