اضافه شدن Doom Slayer به بازی Fortnite در فصل 4

فصل اول فصل چهارم بازی Fortnite شروع شده و ویژگی های پیشرفته، جزیره جدید و شخصیت Doom Slayer را به بازی اضافه کرده است.

آخرین فصل بازی محبوب بتل رویال Fortnite سرانجام پس از یک رویداد بزرگ درون بازی در پایان فصل سوم آغاز شد. فصل اول فصل چهارم فورتنایت دارای یک جزیره جدید است که ده‌ها منطقه جدید را شامل می‌شود، از جمله سیتادل، قلعه‌ای برج مانند که بین کوه‌های پر برف بروتال باستیون و زمین‌های کشاورزی وسیع Frenzy Fields قرار گرفته است. در این فصل، بازیکنانی که Battle Pass جدید را خریداری می کنند، به پوسته شخصیت Doom Slayer دسترسی خواهند داشت. همچنین پوسته Geralt از سری Witcher به عنوان یک آیتم ویژه در پایان فصل اول به بازی اضافه خواهد شد.

Augmented Abilities بزرگترین تغییر گیم پلی Fortnite برای فصل 4 است. با اضافه شدن این ویژگی، بازیکنان می توانند دو ویژگی واقعیت افزوده تصادفی را در فواصل زمانی تعیین شده در طول مسابقه انتخاب کنند. این تقویت‌کننده‌ها مزایای خاصی را به بازیکنان می‌دهند، مانند بارگیری سریع‌تر سلاح یا توانایی استفاده مجدد از توانایی ادامه بازی. هر چه بازیکنان بیشتر زنده بمانند، به تدریج می توانند بوسترهای بیشتری را جمع آوری کنند.

فصل چهارم Fortnite

Fortnite اکنون از آخرین فناوری‌های Unreal Engine 5 مانند Nanite، Lumen، سایه‌زنی نقشه مجازی و وضوح فوق‌العاده موقت استفاده می‌کند. علاوه بر این ها، چندین سلاح جدید از جمله یک تفنگ Ex-Caliber به Fortnite اضافه شده است. به گزارش اپیک گیمز، این تفنگ نیمه اتوماتیک قدرتمند یک تیغه بالستیک به سمت دشمنان شلیک می کند که لحظاتی بعد منفجر می شود.

  بازی Dead Island 2 یک بازی جهان باز نخواهد بود

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید