انتشار تریلر جدید Dragon Age: Dreadwolf بر اساس Solas

سولاس با نام مستعار Dreadwolf تاریخچه طولانی و داستانی دارد که در تریلر جدید Dragon Age: Dreadwolf به آن اشاره شده است.

انتظار برای Dragon Age: Dreadwolf طولانی شده است. جزئیات جدیدی از بازی نقش آفرینی مورد انتظار به آرامی و به صورت جزئی منتشر شد. اوایل سال جاری، EA و Bioware Studio، سازنده بازی، نام و لوگوی رسمی آن را فاش کردند. روند آهسته و پیوسته تولید و تبلیغ این بازی همچنان ادامه دارد. استودیو Bioware به مناسبت روز اژدها، تریلر سینمایی جدیدی از این بازی در توییتر منتشر کرد.

اگرچه BioWare آن را یک تریلر سینمایی درون بازی می نامد، اما این ویدیو بیشتر شبیه یک تیزر متحرک است که پس زمینه Solas با نام مستعار Dreadwolf را نشان می دهد. افرادی که بازی Dragon Age: Inquisition و Trespasser، بسته الحاقی آن را تجربه کرده اند، با محتویات این تریلر آشنا هستند. در هر صورت، این تریلر خلاصه خوبی از رویدادهای گذشته ارائه می دهد و همچنین مقدمه خوبی برای رویارویی Solace با Dreadwolf ایجاد می کند.

دانلود ویدیو آپارات

در این تریلر آمده است: «خدای الف دروغ یا شورش حماسی علیه ظلم؟ به این وابسته است که از که میپرسید. روز DragonAge مبارک! ما امروز را با یک تریلر سینمایی درون بازی از Dreadwolf شروع می کنیم.”

مشخص نیست که آیا BioWare و Electronic Arts در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این بازی به اشتراک خواهند گذاشت یا خیر، اما طرفداران امیدوارند به زودی شاهد یک نسخه آزمایشی جدید باشند. به خصوص که به مراسم Game Awards نزدیک شده ایم. مدتی پیش BioWare اعلام کرد که بازی به نقطه مهمی در توسعه رسیده است و این کار را می توان از ابتدا تا انتها تجربه کرد. بر اساس گزارش های منتشر شده، بازی احتمالا با تاخیر انجام می شود در سال 2023 منتشر خواهد شد و اثری بین نسلی نخواهد بود.

  تاریخ عرضه جهانی پوکو F4 GT اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید