بازی Saints Row 4 همزمان با آپدیت جدید این بازی در فروشگاه Epic Store رایگان خواهد بود

این یک بازی آخر هفته خواهد بود Saints Row 4 همزمان با آپدیت کراس پلی آن در فروشگاه Epic Store رایگان خواهد بود.

همزمان با انتشار آپدیت جدید نسخه PC بازی Saints Row 4 در فروشگاه اپیک رایگان خواهد بود. در اوایل این هفته، پستی در صفحه استیم این بازی منتشر شد و اعلام کرد که تمامی نسخه های آن به نسخه Re-Elected که شامل نسخه بازی قرن و چندین بسته الحاقی است، ارتقا می یابد. این آپدیت قرار است در تاریخ 17 دسامبر (8 دسامبر) منتشر شود که مصادف با عرضه Saints Row 4: Re-Elected در فروشگاه Epic است.

لازم به ذکر است که هر بسته الحاقی که قبلاً برای خرید در Steam موجود بود از لیست حذف می شود و به صورت جداگانه قابل خرید نیست. اما همه آنها در نسخه Re-Elected حضور خواهند داشت، بنابراین مشکل زیادی وجود نخواهد داشت. دیپ سیلور گفت که لازم نیست نگران دستاوردهای خود باشید و فایل ها را ذخیره کنید، آنها به نسخه جدید منتقل می شوند.

همچنین قرار است کراس پلی بین نسخه های مختلف رایانه های شخصی بازی نیز فعال شود. بنابراین می توانید Synth Row 4 را با کاربران فروشگاه GOG و Epic تجربه کنید. علاوه بر بازی فوق، Wildcat Gun Machine نیز برای Epic رایگان خواهد بود. اثری که در آن “شما در سیاهچاله ای جهنمی با دشمنان زیادی مبارزه خواهید کرد که شامل طیف گسترده ای از سلاح ها، ربات های مکانیکی غول پیکر و بچه گربه های کرکی خواهد بود.”

آپدیت جدید Sintzu Row 4 تقریبا یک دهه پس از انتشار بازی و چند ماه پس از انتشار راه‌اندازی مجدد آن سری ارائه می‌شود. راه اندازی مجدد Saints Row از چند مشکل رنج می برد. آپدیت ماه نوامبر آخرین بازی Synth باید بسیاری از باگ ها را برطرف کند.

  لوسید از یک موتور الکتریکی با وزن 32 کیلوگرم و قدرت 469 اسب بخار رونمایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید