جایگزینی بازیگر یکی از شخصیت های اصلی سریال ارباب حلقه ها در فصل دوم

شبکه آمازون درباره حضور بازیگران جدید در فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power اعلام کرد و یکی از بازیگران اصلی این سریال تغییر کرد.

از مهرماه امسال فیلمبرداری و تولید فصل دوم آغاز می شود سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power به طور رسمی در بریتانیا عرضه شد و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونبازیگران جدیدی به فصل دوم سریال ارباب حلقه ها اضافه شدند. در ابتدا مشخص شده بود که جوزف مول، بازیگر نقش ادهر، برای فصل دوم ارباب حلقه ها باز نخواهد گشت، اما اکنون سم هزلدین بازیگر سریال The Last Duel و Slow Horses جایگزین ماول در نقش آدار در فصل دوم شد. سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power تبدیل شد.

آدار در مقابل آفتاب در ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت قسمت پنجم فصل اول

گابریل آکوادیک (هانا)، یاسن آتور (جادوگر)، بن دنیلز (تاج)، آملیا کنورثی، نیا تول (اقناع) و نیکلاس وودسون (جان کارتر) بازیگران جدیدی که به جمع بازیگران فصل دوم سریال The اضافه شده‌اند. ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت. با این حال، اطلاعاتی در مورد نقش این بازیگران وجود ندارد.

در فصل دوم سریال ارباب حلقه ها شاهد شخصیت جدیدی به نام کردان خواهیم بود که از او به عنوان یکی از قدیمی ترین و داناترین الف ها یاد می شود اما هنوز بازیگر این شخصیت انتخاب نشده است. فصل دوم The Lord of the Rings: The Rings of Power همانند فصل اول در 8 قسمت تولید و از آمازون پخش خواهد شد. اتفاقات این سریال در دوره دوم رخ می دهد. هزینه تولید فصل اول سریال ارباب حلقه ها حدود 465 میلیون دلار بوده است و این سریال در 5 فصل ساخته و از آمازون پخش خواهد شد.

  Spider-Man بزرگترین عرضه یک بازی پلی استیشن را بر روی رایانه شخصی در بریتانیا ثبت کرد

آمازون می گوید بیش از 100 میلیون کاربر وب فصل اول ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت را در سراسر جهان تماشا کردند. جی دی پین و پاتریک مک کی، سازندگان و مجریان سریال ارباب حلقه ها، برای فصل دوم این سریال بازگشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید