سازندگان Metroid قصد دارند یک بازی با الهام از XCOM بسازند

در گذشته استودیو رترو قصد داشت یک بازی استراتژیک متروید با الهام از سری XCOM بسازد.

پل توزور، یکی از سازندگان سری Metroid Prime در مصاحبه ای توضیح داد که یک بازی با الهام از سری XCOM به نام Metroid Tactics قرار است در اواخر سال 2007 و پس از تکمیل توسعه در Metroid Prime 3 منتشر شود. این بازی قرار بود پیش درآمدی برای وقایع سری متروید باشد و داستان آن مدت ها قبل از سایر بازی های این سری اتفاق افتاد. بر اساس گزارش های موجود در تاریخچه این پروژه، لحظه ای را می بینیم که ساموس آران برای اولین بار از چوزویی که او را از کودکی بزرگ کرده و با بشریت روبرو شده است، فاصله گرفت. تا بالاخره شکارچی بشی توزور درباره این بازی گفت: این پروژه اساسا XCOM بود. این XCOM در دنیای متروید بود.”

در ادامه شرح مفصلی از بازی پیشنهادی در مستندات مربوطه آورده شده است: “Metroid Tactics به بازیکن اجازه می دهد تا ساموس آران افسانه ای، تیمی از نیروهای ویژه فدراسیون کهکشانی و سایر شکارچیان قانون شکار را در حالی که با هم برای شکست دزدان دریایی کار می کنند رهبری کند. با دادن، کنترل پو در طول این ماجراجویی، بازیکن می تواند واحدهای جدیدی را به خدمت گرفته و قدرت این واحدهای رزمی را با انواع مختلف زره، سلاح، مهارت ها و توانایی های جدید ارتقا دهد.ساموس و سایر شکارچیان دارای توانایی های منحصر به فرد زیادی هستند که در این زمینه بسیار ارزشمند خواهد بود. نبرد.”

والپیپر بازی Metroid Dread

با این حال، اعضای ارشد تیم Retro بازی پیشنهادی را به طور کامل بررسی نکردند و این پیشنهاد هرگز به نینتندو ارائه نشد. توزور توضیح داد: “اگر راهی برای ارائه پروژه ای از استودیو رترو وجود داشت که آن را زنجیره ای برای نینتندو تشکیل می داد و در واقع برای تولید تایید می شد، من و بقیه استودیوهای رترو هرگز نمی دانستیم که این پروژه چیست.”

  Suikoden 1 و 2 HD Remaster رونمایی شد

برای موفقیت، این پروژه باید از حمایت مارک پاچینی، طراح اصلی، مایکل کلباخ، رئیس استودیو رترو و کنسوکه تانابه به عنوان تهیه کننده برخوردار می شد. این سه نفر سلایق و دیدگاه‌های متفاوتی نسبت به گیم‌پلی و اهدافی داشتند که استودیو رترو باید برای رسیدن به آنها تلاش می‌کرد.»

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید