مایلز مورالز و اسپایدر گوئن در ظاهر جدید Spider-Man 2 تریلر جدید به زودی منتشر می شود

تصویر جدید از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده است که تاریخ انتشار تریلر بعدی این انیمیشن را تایید می کند.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار تریلر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse مشخص شد. به تازگی سونی پیکچرز تصویر جدیدی از انیمیشن Spider-Man 2 منتشر کرده است که در آن مایلز مورالز و اسپایدر گوئن را می بینیم که برعکس در کنار هم نشسته اند. علاوه بر این، سونی پیکچرز تایید کرده است که تریلر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ 13 دسامبر، یعنی سه شنبه آینده منتشر خواهد شد، اما قبل از آن، می توانید این تصویر را تماشا کنید:

Spider-Gwen و Miles Morales با هم در Spider-Man: Across the Spider-Verse

شامیک مور در نقش مایلز مورالس (مرد عنکبوتی)، هایلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی (اسپایدر-گوئن)، اسکار آیزاک در نقش مرد عنکبوتی 2099 (میگل اوهارا)، جیک جانسون در نقش پیتر بی پارکر (مرد عنکبوتی)، عیسی راعی در نقش جسیکا درو (زن عنکبوتی)، لونا لورن ولز و برایان تایری هنریاز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse صداپیشه هستند. فیل لرد و کریستوفر میلر همچنین به عنوان تهیه کننده در دنباله انیمیشن Spider-Man بازمی گردد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در 2 ژوئن 2023 (12 ژوئن 1402) و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse برای اکران در 29 مارس 2024 (10 آوریل 1403) برنامه ریزی شده است. جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون وظیفه کارگردانی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse از فیلمنامه ای از دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر پاسخ دادن

  قابلیت نمایش کیفیت هوا به گوگل مپ اضافه شده است

دیدگاهتان را بنویسید