مراسم اهدای جوایز بازی امسال بسیار کوتاهتر از سالهای گذشته خواهد بود

به گفته جف کیلی، جوایز بازی امسال به طور قابل توجهی کوتاه تر از سال های گذشته خواهد بود.

جف کیلی او با برنامه ریزی و اجرای مراسم جوایز بازی، کار مثبتی انجام داد. اگر از طرفداران صنعت بازی‌های ویدیویی هستید، یک رویداد پخش زنده سالانه ارزش تماشای آن را دارد. بیشترین انتقاد برخی از کاربران به این مراسم مربوط به مدت زمان بسیار طولانی آن است. در سال های گذشته، رویداد TGA تا سه ساعت طول می کشید و خسته کننده می شد.

به نظر می رسد کلی مجری مراسم این انتقادات را پذیرفته و قصد دارد مراسم امسال را کوتاهتر کند. او در جریانی در بخش Spaces توییتر گفت: «تا زمانی که تمرین‌هایمان را تمام نکنیم، چیزی رسمی نمی‌گویم». با این حال، ما فکر می کنیم که امسال [گیم اواردز] به طور قابل توجهی کوتاه تر است.” او گفت که بازی های بزرگ کمتری با زمان اجرا کمتر وجود خواهد داشت، اما بر جوایز بازی تاکید کرد. 2022 ارزش دیدن را دارد:

“ما چند معرفی واقعا عالی داریم. چند بازی وجود دارد که سال ها امیدوار بودم آنها را به نمایش بگذارم که بالاخره امسال آماده شدند. بنابراین ما از نحوه جمع آوری محتوای این رویداد بسیار خوشحالیم.”

مراسم اهدای جوایز بازی 2022 در صبح روز 18 دسامبر برگزار خواهد شد. تاکنون حضور آثاری مانند Tekken 8 و بازی جدید 505Games به همراه حضور تهیه کننده Final Fantasy XVI برای یک نمایش بسیار ویژه قطعی شده است.

  ایالات متحده و نیوزیلند فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید