پایان فیلمبرداری در ماه شورشی زک اسنایدر

زک اسنایدر با انتشار پست جدیدی در Vero، پایان فیلمبرداری فیلم علمی تخیلی Rebel Moon نتفلیکس را اعلام کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که فیلمبرداری حماسه علمی تخیلی بین کهکشانی Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر تمام شد کارگردان مرد فولادی اخیرا با انتشار کلیپی کوتاه در شبکه اجتماعی ورو از پایان این فیلم دو قسمتی خبر داد. این فیلم قبل از نمایش در شبکه آنلاین نتفلیکس اکران محدودی خواهد داشت اما تاریخ اکران آن هنوز مشخص نیست.

زک اسنایدر در این پست نوشت: «با تشکر از همه کسانی که در ساخت Rebel Moon شرکت کردند. در برابر استعداد هنری، فداکاری، تلاش و عشق شما سر تعظیم فرود می‌آورم. در واقع ساخت این فیلم بدون شما ممکن نبود. پس بازم ممنون مراحل اصلی فیلمبرداری [فیلم ماه سرکش] آماده”.

در خلاصه داستان Rebel Moon Netflix آمده است: «وقتی یک مستعمره صلح آمیز و صلح آمیز در لبه کهکشان خود را در معرض تهدید ارتش ظالم بلیزاریوس می بیند، زن جوانی با گذشته ای مبهم به سیارات همسایه سفر می کند تا جنگجویان جدیدی پیدا کند تا از آنها بپرسد. آنها تبدیل به یک جامعه شوند. به او کمک کنید موقعیت خود را حفظ کند.”

زک اسنایدر در پشت صحنه

سوفیا بوتلابازیگر فیلم Star Trek Beyond نقش اصلی فیلم Rogue Moon و چارلی هانام، جیمن هانسو، خداحافظ دونا، ری فیشر، جنا مالون، استاز نیر، آه دافی، شارلوت مگی، اسکای یانگ، روپرت دوست، استوارت مارتین، کری الویس، کوری استول و میخائیل هایسمن از دیگر بازیگران او هستند.

  لیست اولین گوشی هایی که MIUI 13 دریافت خواهند کرد مشخص شد

زک اسنایدر نه تنها در راس Rebel Moon، بلکه در کنار آن قرار دارد آنها چه هستند؟نویسنده فیلم جان ویک 3 (جان ویک 3) و کرت جانستادنویسنده اتمی بلوند، فیلمنامه را از روی داستانی از او و کرت جانستد نوشته است. این فیلم یکی از آثاری خواهد بود که تحت قرارداد «نگاه اول» بین نتفلیکس و زک اسنایدر استون کواری پروداکشنز تولید شده است.

دبورا اسنایدر، وسلی کولر و زک اسنایدر از شرکت سنگ کواری تولید این پروژه را بر عهده دارند اریک نیومن توسط شرکت بزرگ الکتریک به عنوان سازنده و سارا بوون آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی آن عمل می کنند. Rebel Moon یک همکاری دیگر برای زک اسنایدر و نتفلیکس است که قبلاً در ارتش مردگان و پیش درآمد آن Army of Thieves همکاری کرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید