پورسانت تپسی چقدر است؟ | کلیک

هم اکنون تپسی در راستای این پیشرفت اقدام به ثبت شرکت جدیدی در زمینه فروش قطعات و خدمات خودرو کرده است.

تپسی از ثبت شرکت نوآوری بهراد پارس برای فروش قطعات یدکی خودرو و ارائه خدمات خودرو به سفرا خبر داد و پس از توقف توکن بازگشایی شد.

خرداد سال 1401 بود که مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران تاپسی رسماً اعلام کرد که تاپسی در IPO آن شرکت به یک ابر اپلیکیشن تبدیل خواهد شد.

حال به نظر می رسد این استارت آپ شرکت جدیدی را با 100 درصد حقوق صاحبان سهام برای فروش قطعات یدکی و ارائه خدمات خودرو به سفیران ثبت کرده است که احتمالاً همسو با اپلیکیشن فوق العاده است.

ثبت یک شرکت جدید برای تبدیل شدن به یک برنامه فوق العاده؟

وی در توضیحات تپسی در خصوص ثبت شرکت جدید می گوید با وجود تجربه موفق دو سال اخیر، با توجه به اینکه تپسی قادر به نظارت مستقیم بر حجم فروش و کیفیت خدمات نیست، شورای مدیران با در نظر گرفتن تجربه فروش مستقیم لاستیک و روغن از طریق سایت فروش تایر برای رانندگان، پیشنهاد ایجاد یک شرکت مستقل برای ورود جدیدتر به این حوزه را تصویب کرد.

در همین راستا مقرر شد شرکتی با 100 درصد سهام تپسی در اداره ثبت شرکت ها تشکیل و ثبت شود. همچنین با توجه به نیاز شرکت به گروه اجرایی متمرکز و اختصاصی، هیئت مدیره بسته تشویقی گروه اجرایی شرکت را تا سقف 15 درصد از سهام در نظر گرفت.

بدین ترتیب شرکت نوآوری بهراد پارس به منظور ارائه خدمات نرم افزاری در زمینه فروش کالا و خدمات مرتبط با خودرو و موتورسیکلت به سفیران در تاریخ 9 آبان ماه در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

  Lenovo K14 و Lenovo K14 Note به زودی عرضه خواهند شد

اکنون به نظر می‌رسد که این استارت‌آپ به سمت تبدیل شدن به یک برنامه فوق‌العاده حرکت می‌کند، زیرا زمینه‌های توسعه اپلیکیشن تاپسی از جمله بودجه در حال حاضر تضمین شده است. البته هنوز مشخص نیست که آیا خدمات قطعات خودرو این استارت آپ به اپلیکیشن تپسی اضافه می شود یا خیر.

تامین مالی استارت آپی در مورد رشد است

استارت آپ ها معمولا تلاش زیادی برای جذب سرمایه می کنند، ورود آن ها به بورس روند افزایش سرمایه را تسهیل می کند. تپسی با ورود به بورس توانست به مرحله تامین مالی برسد.

سرمایه اولیه به یک استارت آپ کمک می کند تا برای اولین قدم های خود سرمایه داشته باشد. از جمله این مراحل می توان به مواردی مانند تحقیقات بازار و توسعه محصول اشاره کرد. ثبت شرکت جدید توسط تپسی یکی از نمونه های توسعه کسب و کار است.

در واقع بازار سرمایه مکانی برای تامین مالی شرکت ها به ویژه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ هایی است که نیاز به منابع مالی دارند.

منشی پور، مدیرعامل شرکت تپسی پیشتر گفته بود که میلاد منشی پور در دیدار با مدیران بازار سرمایه و سهامداران این شرکت، هدف اصلی آنها از ورود به بورس را جذب سرمایه برای توسعه زیرساخت های تپسی اعلام کرده بود.

افزایش کمیسیون همزمان با تامین مالی!

در حالی که تپسی در حال ثبت شرکت جدید است و این نشان دهنده تامین مالی سرمایه گذاران است، از طرفی هفته گذشته تپسی کمیسیون دریافتی خود را در 9 شهر افزایش داده است که در نهایت منجر به افزایش درآمد شرکت خواهد شد.

  بازی Age of Mythology Retold با انتشار تریلر معرفی شد

بر اساس اعلام تپسی، این افزایش کارمزد حدود پنج درصد بوده و به 15 تا 20 درصد رسیده است. اسنپ ​​نیز در این شهرها کمیسیون برابر دریافت می کند.

تپسی اعلام کرد: در راستای توسعه بازار، طبق مصوبه هیات مدیره، این شرکت درصد پورسانت دریافتی از شهرهای ارومیه، کرمان، یزد، رشت، ساری، بابل، محمود آباد، نور و قائم شهر را تغییر داد. . این افزایش قیمت منجر به رشد مثبت درآمد ماهانه از ابتدای آذرماه و در راستای تحقق بودجه ارائه می شود.

البته افزایش پورسانت دریافتی ناشی از افزایش هزینه ها و دستمزدها با توجه به تورم موجود در کشور است و افزایش پورسانت دریافتی می تواند تا حدودی این امر را جبران کند. اما در حالی که تپسی اولین استارتاپ پذیرفته شده در بورس است و در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، سوال مهم این است که چرا باید کمیسیون رانندگان در شهرهای کوچک که قیمت های پایین تری نسبت به شهرهای بزرگ دارند افزایش یابد؟

دیدگاهتان را بنویسید