پیوستن به بازیگر سریال Game of Thrones در فصل دوم سریال Loki

کیت دیکی بازیگر سریال Game of Thrones بی سر و صدا به جمع بازیگران فصل دوم Loki در شبکه آنلاین دیزنی پلاس پیوست.

در اخبار سینما و تلویزیون متوجه شدیم که کیت دیکیبازیگر سریال Game of Thrones بی سر و صدا به فصل دوم Loki در شبکه آنلاین دیزنی پلاس پیوست. سری بازی های RPG لوکی تام هیدلستون داستان آن در دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد و ماجراهای یک خدای شیطانی را دنبال می‌کند که پس از فرار با مکعب کیهانی یا تسرکت به‌عنوان یک وصله ناخوشایند، با Time Variance Authority مشکل دارد.

نقش کیت دیکی در فصل دوم لوکی مخفی نگه داشته شده است، اما ددلاین گزارش می دهد که این بازیگر اسکاتلندی در نقش یک شرور ظاهر خواهد شد. تولید فصل دوم این سریال موفق دنیای سینمایی مارول در حال حاضر به پایان رسیده است. اوون ویلسون، گوگو امبتا را، سوفیا دی مارتینو، یوجین کوردرو، تارا استرانگ و رافائل کاسال در میان دیگر بازیگران، ایفای نقش در فصل 2 سریال لوکی در نظر گرفته می شود.

جاستین بنسون و آرون مورهد کارگردانی و تهیه کنندگی فصل دوم سریال لوکی را بر عهده دارند. اریک مارتین او نویسنده اصلی این فصل به همراه تام هیدلستون و مایکل والدرون او به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

کیت دیکی بیشتر به خاطر نقش لیزا آرین در سریال بازی تاج و تخت شبکه HBO و لکس در شهر تینسل بی بی سی شناخته می شود. از دیگر آثار تلویزیونی این بازیگر اسکاتلندی می توان به سریال Inside Man، سریال Annika و سریال Small Axe اشاره کرد. کیت دیکی همچنین در فیلم Star Wars Episode VIII: The Last Jedi بازی کرد.

  امکان اضافه شدن سرویس یوبی سافت پلاس به ایکس باکس در آینده نزدیک

دیدگاهتان را بنویسید